Лечче — Верона
0+

Початок матчу: 07.05.23 21:45.

Вовки, що посідають шістнадцяте місце в таблиці, прийматимуть гостей із Верони, які розташувалися на вісімнадцятій позиції. Обидві команди вже зіграли тридцять два матчі, і тепер час показати свою силу на полі в новому розіграші. Салентійці набрали десять очок, забили двадцять сім голів і пропустили тридцять вісім, тоді як мастифи набрали дев'ять балів, забили двадцять сім голів і пропустили сорок п'ять. Але попри свої результати, обидві сторони показали впевнену гру останнім часом.

Вихованці Марко Бароні здобули перемогу один раз, одного разу зіграли внічию та зазнали трьох поразок. Під час зустрічі з Удінезе на шістдесят другій хвилині клубу вдалося забити гол із пенальті й у такий спосіб вийти вперед із рахунком 1-0. Сутичку Лечче — Верона дивитись онлайн. Автором голу став гравець Габріел Стрефецца, який без проблем відправив м'яч у лівий нижній кут воріт суперника, не залишивши воротареві шансів.

Жовто-сині перемогли двічі, зіграли внічию двічі та зазнали однієї поразки. У матчі з Кремонезе на стадіоні Луїджі Стадіо команда господарів зуміла вийти вперед уже на дев'ятій хвилині після грубої помилки захисника, яку не пропустив Девід Окереке. Протиборство Лечче — Верона дивитись онлайн. Але на шістдесят другій хвилині стався спірний епізод, у якому брав участь Джакомо Квальята, і суддя вирішив застосувати VAR та показав йому червону картку.

Зрештою, на сімдесят п'ятій хвилині Сімоне Верді забив гол у ворота сіро-червоних і зумів врятувати гостей від поразки, зрівнявши рахунок на 1-1. Як бачимо, обидві команди готові битися до кінця та не здаються до останньої хвилини гри. Господарі боротимуться на своєму полі, щоб довести свою силу перед вболівальниками. Гості боротимуться за свою честь, щоби піднятися таблицею й досягти своєї мети. Можна битву Лечче — Верона дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.05.23 21:45. Вовки, що посідають шістнадцяте місце в таблиці, прийматимуть гостей із Верони, які розташувалися на вісімнадцятій позиції. Обидві команди вже зіграли тридцять два матчі, і тепер час показати свою силу на полі в новому розіграші. Салентійці набрали десять очок, забили двадцять сім голів і пропустили тридцять вісім, тоді як мастифи набрали дев'ять балів, забили два