Спеція — Мілан
0+

Початок матчу: 13.05.23 19:00.

У тринадцятому турі дияволи вирвали перемогу на вісімдесят дев'ятій хвилині на Сан-Сіро, 2-1. Жиру, який забив вирішальний м'яч, так емоційно святкував взяття воріт, що дістав другу жовту картку та залишив поле достроково. У середині другого тайму Тоналі міг додати до асисту ще й гол, але його скасували через порушення. Червоно-чорні виглядали на голову вище за суперника (удари 23-13, у площину воріт 11-5, володіння 59%, небезпечні атаки 53-36). Кіпер орлят Драговскі здійснив дев'ять сейвів.

Розіграш Спеція — Мілан дивитись онлайн, колективи двічі зустрічалися на стадіоні Альберто Пікко з початку 2000-х. Йдеться про попередні сезони, коли команди обмінялися перемогами: 2-0 на користь господарів і 2-1 на користь гостей. Минулого Чемпіонату россонері також вирвали вікторію ближче до завершення основного часу. Підопічні Семплічі посідають вісімнадцяте місце після тридцять четвертого туру (двадцять сім пунктів).

Лігурійці забили двадцять вісім м'ячів – лише Сампдорія, яка замикає таблицю, відзначається рідше. В останніх тринадцяти домашніх матчах чорно-білі обіграли тільки Інтер, 2-1. Раніше б'янконері поділили очки з Аталантою, 2-2. Нзола набрав п'ятнадцять балів за системою гол+пас (13+2) і входить до п'ятірки провідних бомбардирів Серії А, у Бастоні – 2+4. Матч Спеція — Мілан дивитись онлайн.

Дияволи розташовуються на п'ятій позиції (шістдесят один пункт). У попередніх дев'яти виїздах ломбардійці здобули тільки дві перемоги, включно з розгром у Неаполі, 4-0. Наприкінці квітня спортсмени уникли поразки на дев'яносто сьомій хвилині зустрічі проти Роми на Олімпіко, 1-1. В активі Леау дев'ятнадцять результативних дій (12+7), у Жиру – тринадцять (8+5), у Браїма Діаса – десять (5+5).

Рафаель залишиться на Сан-Сіро до 2028 року, а зарплата підніметься до семи мільйонів євро за сезон. Ібрагімович піде влітку до Монци, хоча Златан хотів залишитись у клубі до середини 2024 року. Протистояння Спеція — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.05.23 19:00. У тринадцятому турі дияволи вирвали перемогу на вісімдесят дев'ятій хвилині на Сан-Сіро, 2-1. Жиру, який забив вирішальний м'яч, так емоційно святкував взяття воріт, що дістав другу жовту картку та залишив поле достроково. У середині другого тайму Тоналі міг додати до асисту ще й гол, але його скасували через порушення. Червоно-чорні виглядали на голову вище за су