Ніцца — Тулуза
0+

Початок матчу: 21.05.23 16:00.

Гра відбудеться на стадіоні Альянц Рів'єра в рамках тридцять шостого туру Ліги 1. Господарі поля розташувалися на дев'ятому місці в таблиці із сорока набраними очками, забивши сорок голів і пропустивши тридцять один за тридцять два матчі цього сезону. В останніх п'яти турах вихованці Дідьє Дігара здобули одну перемогу, зіграли одну нічию та зазнали трьох поразок. Такі результати говорять про те, що команда перебуває в складній ситуації та намагається знайти свою гру.

У виїзному змаганні з Труа гімнасти забили перший гол на другій хвилині завдяки Гішаму Будаві, який пробив м'яч у лівий нижній кут воріт. Надалі орлята створювали багато небезпечних моментів, але не змогли ще забити. На вісімдесят п'ятій хвилині Будаві спробував зробити ще один результативний удар, але Готьє Галлон його відбив. Бій Ніцца — Тулуза дивитись онлайн. Наприкінці матчу Мама Балде дістав хорошу передачу в штрафному майданчику, але його удар також був відбитий Каспером Шмейхелем. Підсумковий рахунок – 0-1 на користь гостей.

Фіолетові посідють тринадцяте місце в турнірній таблиці із сорока одним очком, забивши сорок вісім м'ячів і пропустивши п'ятдесят п'ять у тридцяти трьох матчах цього сезону. В останніх п'яти іграх гості здобули дві перемоги та зазнали трьох поразок. Боротьбу Ніцца — Тулуза дивитись онлайн. Ці результати свідчать, що підопічні Філіпа Монтаньє показують мінливу гру і їм необхідно стабілізувати свої виступи.

Обидва майбутні суперники зазнають певних труднощів у поточному сезоні та шукають свій шлях до перемог. У цій грі вони боротимуться за три очки, які дадуть змогу піднятися вище в таблиці. Ніццарі як господарі поля мають перевагу та мусять показати гарну гру перед своїми вболівальниками. Тулузці боротимуться до останньої хвилини, щоби перемогти й повернутися в битву за високі місця в таблиці. Можна битву Ніцца — Тулуза дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.23 16:00. Гра відбудеться на стадіоні Альянц Рів'єра в рамках тридцять шостого туру Ліги 1. Господарі поля розташувалися на дев'ятому місці в таблиці із сорока набраними очками, забивши сорок голів і пропустивши тридцять один за тридцять два матчі цього сезону. В останніх п'яти турах вихованці Дідьє Дігара здобули одну перемогу, зіграли одну нічию та зазнали трьох поразок.