Осер — ПСЖ
0+

Осер — ПСЖ

Початок матчу: 21.05.23 21:45.

Зустріч відбудеться на стадіоні Аббе-Дешам. Для господарів цей матч може стати дуже важливим, оскільки вони посідають лише п'ятнадцяте місце в таблиці, і їм необхідно показати свої сильні сторони та поборотися за три очки, щоби піднятися вище в рейтингу. Водночас для гостей ця гра також буде важливою, оскільки вони мають серйозну конкуренцію з боку Марселя та Ланса.

Бургундці провели тридцять три матчі та набрали тридцять одне очко, забивши тридцять три голи і пропустивши п'ятдесят п'ять. Команда поки що перебуває в досить низькому положенні в таблиці та має певні проблеми в обороні. Але, попри це, за останні п'ять раундів гравці змогли показати себе з кращого боку, здобувши три перемоги та одну нічию за одніє поразки. Протистояння Осер — ПСЖ дивитись онлайн. Такий результат свідчить про те, що вихованці Крістофа Пелісьє перебувають у гарній формі та можуть становити серйозну загрозу для противника.

Червоно-сині посідають перше місце в турнірній таблиці, набравши сімдесят п'ять очок після тридцяти трьох турів, забивши сімдесят шість голів і пропустивши тільки тридцять чотири. Вихованці Крістофа Галтьє є одним із найпотужніших та найдосвідченіших колективів у французькій Лізі 1 і мають серйозні амбіції на цей сезон. Сутичку Осер — ПСЖ дивитись онлайн. Проте, за останні п'ять змагань клуб зазнав труднощів, здобувши тільки три перемоги за двох поразок.

Так, з Лор'яном зустрічалися на стадіоні Парк де Пренс. У першому таймі на п'ятнадцятій хвилині Енцо Ле Фе пробив між штангами воріт. На двадцятій хвилині Ашраф Хакімі дістав другу жовту картку та був вилучений. Проте на двадцять дев'ятій хвилині Кіліан Мбаппе зрівняв цифри на табло. Через десять хвилин Дарлін Йонгва скористався передачею від Романа Февра й забив у порожні ворота, збільшивши перевагу своїх. На вісімдесят шостій хвилині Бамба Дьєнг забив третій гол для Лор'яна, але потім, переглянувши VAR, арбітр скасував своє рішення через офсайд. Але на вісімдесят восьмій хвилині Дьєнг таки забив. Зрештою, матч закінчився з рахунком 1-3 на користь мерлузових. Можна змагання Осер — ПСЖ дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.23 21:45. Зустріч відбудеться на стадіоні Аббе-Дешам. Для господарів цей матч може стати дуже важливим, оскільки вони посідають лише п'ятнадцяте місце в таблиці, і їм необхідно показати свої сильні сторони та поборотися за три очки, щоби піднятися вище в рейтингу. Водночас для гостей ця гра також буде важливою, оскільки вони мають серйозну конкуренцію з боку Марселя та Ланс