Жирона — Вільярреал
0+

Початок матчу: 20.05.23 15:00.

Субмарина у вісімнадцятому турі вирвала перемогу на Кераміці, реалізувавши пенальті на сто першій хвилині, 1-0. На початку компенсованого часу до другого тайму господарі також здійснили одинадцятиметровий удар, але Жерар Морено не зміг переграти воротаря каталонців. Зазначимо, що гості ближче до кінця матчу залишились у меншості. Біло-червоні забили на дев'яносто п'ятій хвилині, проте гол скасували через офсайд. Підопічні Мічела тільки раз потрапили в площину воріт, а кіпер команди Гассаніга здійснив вісім сейвів.

Матч Жирона — Вільярреал дивитись онлайн, супротивники тричі перетиналися в Чемпіонаті на Монтіліві з початку 2000-х. У Сегунді 2012/13 бланківермель виявилися сильнішими, 2-0, а ось у другій половині 2010-х валенсійці вибороли дві вікторії в Ла Лізі (2-1 та 1-0). Переможець плей-оф другого дивізіону посідає сьому позицію після тридцять четвертого туру (сорок вісім пунктів). Команда замикає четвірку найрезультативніших учасників змагання (п'ятдесят чотири м'ячі). Каталонці заробили вісімнадцять очок в останніх семи домашніх матчах, поступившись тільки Атлетіко, 0-1.

Наприкінці квітня біло-червоні ефектно розібралися з Реалом Мадрид, 4-2. У п'яти з попередніх шести зустрічей на своєму полі підопічні Мічела відзначалися щонайменше двічі. Кастельянос здійснив тринадцять точних ударів, Стуані – вісім, у Циганкова та Родріго Рікельме – по вісім балів за системою гол+пас (3+5 та 4+4). Гру Жирона — Вільярреал дивитись онлайн.

Підводники перебувають на п'ятому рядку (п'ятдесят сім пунктів). В останніх двох виїздах підводний човен записав до активу лише одне очко. У квітні валенсійці здолали Реал на Бернабеу, 3-2. Колектив із Кастельйона забивав у дев'яти гостьових поєдинках поспіль. Серія розпочалася ще в листопаді після поразки Атлетіку в Більбао, 0-1. На рахунку Чуквуезе дванадцять результативних дій (6+6), у Ніколя Джексона – одинадцять (9+2), Піно та Баена набрали по дев'ять (3+6 та 6+3). Протистояння Жирона — Вільярреал дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.05.23 15:00. Субмарина у вісімнадцятому турі вирвала перемогу на Кераміці, реалізувавши пенальті на сто першій хвилині, 1-0. На початку компенсованого часу до другого тайму господарі також здійснили одинадцятиметровий удар, але Жерар Морено не зміг переграти воротаря каталонців. Зазначимо, що гості ближче до кінця матчу залишились у меншості. Біло-червоні забили на дев'яносто