Валенсія — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 21.05.23 19:30.

У сімнадцятому турі вершкові здобули перемогу на класі, приймаючи кажанів на Бернабеу, 2-0. На початку другого тайму Бензема віддав два асисти. Рюдігер міг відкрити рахунок до перерви, але взяття воріт скасували через фол. На сімдесят другій хвилині помаранчеві залишились у меншості. Гості жодного разу не влучили у ворота, а королівський клуб здійснив двадцять ударів. Підопічні Анчелотті домінували на полі (сімсот тридцять п'ять передач) і частіше створювали небезпечні атаки (79-30).

Зустріч Валенсія — Реал Мадрид дивитись онлайн, супротивники перетиналися на Местальї у дванадцяти матчах Ла Ліги з 2010 року. Лос Бланкос здобули шість вікторій. У трьох з останніх шести зустрічей біло-чорні виявилися сильнішими. Галактікос відзначаються в тринадцяти поєдинках поспіль. Гольова серія розпочалася після поразки в травні 2009, 0-3.

Мурсьєлаго посідають чотирнадцяте місце після тридцять четвертого туру (тридцять сім пунктів). Команда ще не зберегла прописку, відірвавшись від зони вильоту лише на три очки. У попередніх шести домашніх іграх кажани поступилися тільки Севільї, 0-2. Матч Валенсія — Реал Мадрид дивитись онлайн.

У цьому проміжку помаранчеві здолали Сосьєдад, 1-0, і розписали мирову з Вільярреалом, 1-1. Валенсійці обов'язково забивали в семи з восьми останніх матчів на своєму полі. У Кавані п'ять точних ударів і два асисти, Джастін Клюйверт відзначився шість разів, Ліно – п'ять, Андре Алмейда віддав чотири передачі.

Реал повернувся на другий рядок після невдачі Атлетіко (сімдесят один пункт). У вершкових найкраща атака в Чемпіонаті. Навесні королівський клуб поступився в трьох із п'яти виїздів і здолав лише Кадіс, 2-0, а також поділив очки з Бетісом, 0-0. Бензема набрав двадцять балів за системою гол+пас (17+3), Вінісіус – дев'ятнадцять (10+9), Асенсіо – п'ятнадцять (9+6), Родріго – чотирнадцять (6+8). Маріано Діас може перейти до Вільярреалу в статусі вільного агента. Поєдинок Валенсія — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.23 19:30. У сімнадцятому турі вершкові здобули перемогу на класі, приймаючи кажанів на Бернабеу, 2-0. На початку другого тайму Бензема віддав два асисти. Рюдігер міг відкрити рахунок до перерви, але взяття воріт скасували через фол. На сімдесят другій хвилині помаранчеві залишились у меншості. Гості жодного разу не влучили у ворота, а королівський клуб здійснив двадцять уда