Атлетіко — Осасуна
0+

Початок матчу: 21.05.23 17:15.

У дев'ятнадцятому турі матрацники вирвали перемогу в Памплоні ближче до завершення другого тайму, 1-0. Ньігес забив єдиний м'яч за дев'ять хвилин після виходу на заміну. Баски частіше створювали небезпечні атаки (59-35), але вісім із чотирнадцяти ударів пройшли повз ворота. Індіанці лише сім разів порушили правила. Облаку вистачило чотирьох сейвів, щоб оформити кліншит.

Битву Атлетіко — Осасуна дивитись онлайн, сторони за останні п'ятнадцять років провели десять матчів у столиці в рамках Ла Ліги. Господарі здобули вісім вікторій. З 2007 року кольчонероси не відзначалися лише в сезоні 2011/12, 0-0, коли суперники розписали єдину нічию в Мадриді після кампанії 2003/04, 1-1. Колектив із Наварри забирав три очки додому ще навесні 2009, 4-2. Підопічні Сімеоне опустилися на третє місце в таблиці після сенсаційної поразки Ельче (шістдесят дев'ять пунктів). Матрацники виграли сім домашніх зустрічей поспіль із загальним рахунком 21-4. У 2023 році індіанці не змогли перемогти на своєму полі лише Барселону, 0-1, та Хетафе, 1-1. Гру Атлетіко — Осасуна дивитись онлайн.

Грізманн набрав двадцять п'ять балів за системою гол+пас (13+12), Мората – п'ятнадцять (13+2), Карраско – вісім (5+3). Фернандо Торрес очолить резервний колектив Атлетіко наступного сезону. У цьому розіграші він працював із молоддю до дев'ятнадцяти років. Челсі має намір продовжити оренду Феліша, оскільки не може собі дозволити повноцінний трансфер португальця.

Осасуна розташовується на дев'ятому рядку і продовжує боротьбу за путівку до Ліги конференцій (сорок сім пунктів). Червоні замикають п'ятірку учасників Ла Ліги з найгіршою атакою (тридцять два м'ячі). У попередніх п'яти виїздах баски здолали тільки Кадіс, 1-0. У чотирьох із семи останніх гостьових матчах рохіос не відзначалися. В активі Авіли дев'ять результативних дій (7+2), в Ороса – вісім (3+5). Матч Атлетіко — Осасуна дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.05.23 17:15. У дев'ятнадцятому турі матрацники вирвали перемогу в Памплоні ближче до завершення другого тайму, 1-0. Ньігес забив єдиний м'яч за дев'ять хвилин після виходу на заміну. Баски частіше створювали небезпечні атаки (59-35), але вісім із чотирнадцяти ударів пройшли повз ворота. Індіанці лише сім разів порушили правила. Облаку вистачило чотирьох сейвів, щоб оформити клі