Фіорентіна — Інтер
0+

Початок матчу: 24.05.23 22:00.

Бій Фіорентіна — Інтер дивитись онлайн, сторони тричі перетиналися в Кубку Італії з початку 2000-х. У півфіналі сезону 2009/10 ломбардійці двічі виявилися сильнішими (1-0, 1-0). У чвертьфіналі 2019/20 та 1/8 2020/21 нерадзуррі також святкували перемогу (2-1 та 2-1, овертайм). У двох останніх поєдинках Барелла забив м'яч та віддав асист. Підопічні Сімоне Індзагі стартували в турнірі на стадії 1/8. Спочатку команда на своєму полі здолала Парму із Серії Б, поступаючись до вісімдесят восьмої хвилини (2-1, ОТ), а потім обіграла Аталанту, 1-0.

Лаутаро Мартінес у нинішній кампанії відзначився точним ударом і зробив гольову передачу. Змії чотирнадцять разів пробивалися у фінал Кубка. Тільки Рома та Ювентус розігрували трофей частіше. Крім того, чорно-сині замикають трійку лідерів із найбільшою кількістю перемог у вирішальному матчі. Ломбардійці другий рік поспіль претендуватимуть на найвищу нагороду турніру, а до цього одинадцять років вилітали на попередніх етапах. Матч Фіорентіна — Інтер дивитись онлайн.

Фіалки також розпочали свій шлях до 1/8. Лілії залишили позаду Сампдорію, 1-0, і Торіно, 2-1. До цього змагання фіолетові брали участь у фіналі в десяти сезонах. Тепер колектив із Флоренції вийшов на чисте шосте місце, обігнавши Наполі та Лаціо, які також десять разів виборювали трофей.

На рахунку фіалок шість Кубків Італії. Більше тільки в столичних орлів, Інтера, Роми та Ювентуса. Після 2001 року тосканці вийшли у фінал лише в кампанії 2013/14. Протистояння Фіорентіна — Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.05.23 22:00. Змії в минулому раунді вибили Ювентус (1-1, 1-0). У Турині чорно-сині уникли поразки наприкінці матчу. Лукаку зрівняв рахунок на дев'яносто п'ятій хвилині, а команда пропустила на вісімдесят третій. Фіалки без проблем упоралися з Кремонезе (2-0, 0-0). Тосканці вирішили результат протистояння ще в першій зустрічі на стадіоні Джованні Дзіні, відзначившись двічі. Б