Мілан — Сампдорія
0+

Початок матчу: 20.05.23 21:45.

У шостому турі дияволи завдяки пенальті перемогли моряків на Луїджі Фераріс, 2-1. Гості вийшли вперед на шостій хвилині і вже до середини першого тайму могли подвоїти перевагу, але гол де Кетеларе скасували через офсайд. Леау, який віддав асист, дістав другу жовту після перерви та залишив россонері в меншості. Ломбардійці частіше били по воротах (15-10), але більшість ударів не завдали клопоту кіперу Аудеро (4-4 в площину воріт).

Зустріч Мілан — Сампдорія дивитись онлайн, сторони перетиналися на Сан-Сіро дванадцять разів із 2009 року. Фаворит виявився сильнішим у семи випадках, тричі опоненти розписали нічию. За останні десять років синьо-окільцьовані здобули вікторію лише в сезоні 2016/17, 1-0. У трьох із п'яти попередніх зустрічей генуезці не відзначалися. Підопічні Піолі замикають п'ятірку лідерів після тридцять п'ятого туру (шістдесят один пункт). У дияволів не так багато шансів на путівку до ЛЧ.

Червоно-чорні не поступаються в семи домашніх матчах поспіль, п'ять із яких завершилися із сухим рахунком. У цьому відрізку россонері обіграли Лаціо, 2-0, та Аталанту, 2-0, але примудрилися втратити очки з Кремонезе, 1-1. Леау набрав дев'ятнадцять балів за системою гол+пас (12+7), Жиру – тринадцять (8+5), Браїм Діас – десять (5+5), Тоналі – вісім (2+6). Матч Мілан — Сампдорія дивитись онлайн.

Дорія замикає таблицю (сімнадцять пунктів) і вже приєдналася до складу учасників Серії Б 2023/24. За останні двадцять років моряки виступали в другому дивізіоні лише в кампанії 2011/12. У лігурійців найслабша атака (двадцять м'ячів). Сім із дев'яти попередніх виїздів завершилися для блучерк'ятті поразкою.

В останніх п'яти гостьових поєдинках синьо-окільцьованим забили п'ятнадцять голів. Габб'ядіні здійснив шість точних ударів та віддав два асисти, в активі Ауджелло сім результативних дій (2+5). Протистояння Мілан — Сампдорія дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.05.23 21:45. У шостому турі дияволи завдяки пенальті перемогли моряків на Луїджі Фераріс, 2-1. Гості вийшли вперед на шостій хвилині і вже до середини першого тайму могли подвоїти перевагу, але гол де Кетеларе скасували через офсайд. Леау, який віддав асист, дістав другу жовту після перерви та залишив россонері в меншості. Ломбардійці частіше били по воротах (15-10), але більш