Мальорка — Валенсія
0+

Початок матчу: 25.05.23 20:30.

В одинадцятому турі остров'яни здобули вольову перемогу на Местальї, 2-1. Пірати пропустили на початку другого тайму, а на вісімдесят третій хвилині вийшли вперед. Кажани здійснили тринадцять ударів, але тільки тричі потрапили в площину воріт. Також помаранчеві грали першим номером (п'ятсот сорок сім передач) та значно частіше створювали небезпечні атаки (79-29). Червоно-чорні сфолили дев'ятнадцять разів та дістали п'ять попереджень, включно з трьома жовтими картками наприкінці матчу.

Бій Мальорка — Валенсія дивитись онлайн, супротивники провели дванадцять зустрічей у Пальмі за останні двадцять років. Команди обмінялися п'ятьма перемогами. З 2006 року суперники розписали єдину нічию в сезоні 2011/12, 1-1. Минулого Чемпіонату господарі поступилися 0-1, так що перервалася гольова серія із шести поєдинків. Підопічні Агірре посідають дванадцяте місце після тридцять четвертого туру (сорок чотири пункти). Кіноварні ще мають шанс зачепитися за Лігу конференцій.

У попередніх дванадцяти домашніх матчах остров'яни програли тільки Ельче, 0-1. У цьому проміжку пірати виявилися сильнішими за Реал Мадрид, 1-0, Атлетіко, 1-0, Вільярреал, 4-2, розписали мирову із Сосьєдадом, 1-1. У п'ятнадцяти із сімнадцяти зустрічей на своєму полі червоно-чорні забивали не більш ніж один м'яч. Мурікі набрав шістнадцять балів за системою гол+пас (13+3), Лі Кан Ін – десять (6+4), Даніель Родрігес – сім (3+4). Гру Мальорка — Валенсія дивитись онлайн.

Бетмени перебувають на чотирнадцятому рядку, за три очки від зони вильоту (тридцять сім пунктів). Кажани здобули дві перемоги в трьох останніх виїздах. До цього помаранчеві поступилися у восьми гостьових поєдинках поспіль із загальним рахунком 2-13.

В активі Кавані п'ять точних ударів і два асисти, Джастін Клюйверт відзначився шість разів, Ліно та Андре Алмейда записали по шість результативних дій (5+1 та 2+4). Під керівництвом Барахи лос чес здобули сімнадцять балів у тринадцяти турах. Поєдинок Мальорка — Валенсія дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.05.23 20:30. В одинадцятому турі остров'яни здобули вольову перемогу на Местальї, 2-1. Пірати пропустили на початку другого тайму, а на вісімдесят третій хвилині вийшли вперед. Кажани здійснили тринадцять ударів, але тільки тричі потрапили в площину воріт. Також помаранчеві грали першим номером (п'ятсот сорок сім передач) та значно частіше створювали небезпечні атаки (79-29).