Спеція — Торіно
0+

Початок матчу: 27.05.23 16:00.

В останніх п'яти змаганнях колектив здобув одну перемогу, зіграв внічию один раз і зазнав трьох поразок. Матч із Міланом виявився справжньою битвою на футбольному полі. У перших хвилинах гри сталася ситуація, коли один із дияволів очевидно зіграв рукою у своїй штрафній площі, але суддя продовжив гру. Однак пізніше рефері ухвалив рішення зупинити матч та подивитися VAR. Битву Спеція — Торіно дивитись онлайн. Але пенальті не було, що спричинило невдоволення з боку суперників.

На сімдесят п'ятій хвилині Пшемислав Вишневський опинився в потрібному місці в потрібний час і безжально відправив м'яч у сітку, принісши своїй команді гол. На вісімдесят п'ятій хвилині Сальваторе Еспозіто подвоїв перевагу своїх. Після потужного удару м'яч пролетів над стінкою і точно потрапив у лівий кут воріт, змусивши воротаря червоно-чорних байдуже стояти й дивитися на ураження його воріт. Боротьбу Спеція — Торіно дивитись онлайн. Результат став 2-0 на користь вихованців Леонардо Семплічі.

Гранатові розташовуються на дев'ятому рядку рейтингу. За тридцять п'ять турів колектив набрав 49 очок. Показник забитих та пропущених голів становить 37:39 відповідно. Бики мають чудову атакувальну лінію та стабільну гру. В останніх п'яти матчах колектив здобув три перемоги, зіграв внічию один раз і зазнав однієї поразки. Чи зможуть господарі поля знайти проблемні місця в обороні супротивника й подолати їхні перешкоди? Або ж гості зможуть використати свою дослідність та ефективність в атаці? Можна протистояння Спеція — Торіно дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.05.23 16:00. Зустріч у рамках тридцять сьомого туру Серії А відбудеться на полі Альберто Пікко. Господарі посідають сімнадцяте місце в турнірній таблиці, провівши тридцять п'ять матчів і набравши тридцять очок. У колективу шість забитих голів та дванадцять пропущених. Попри деякі труднощі, клуб готовий битися до останнього свистка та захищати свої кольори. В останніх п'яти з