Валенсія — Еспаньйол
0+

Початок матчу: 28.05.23 20:00.

У сьомому турі кажани уникли виїзної поразки на дев'яносто шостій хвилині, хоча відкрили рахунок на початку другого тайму, 2-2. Обидві команди заробили по одному вилученню наприкінці матчу. Половина ударів лос чес пройшли повз ворота. Канарки зробили всього двісті дев'яносто чотири передачі. Помаранчеві інтенсивніше створювали небезпечні атаки (53-36), але це не додало гостроти в нападі: суперники по п'ять разів потрапляли в площину воріт.

Гру Валенсія — Еспаньйол дивитись онлайн, опоненти провели дванадцять зустрічей у Ла Лізі на Містальї з 2009 року. Господарі здобули дев'ять перемог. За останні дев'ять років сторони розписали єдину мирову в сезоні 2018/19, 0-0. Папуги не відзначалися в трьох із чотирьох попередніх поєдинків. Минулого Чемпіонату каталонці вперше виграли після кампанії 2007/08, 2-1. Біло-чорні посідають тринадцяте місце після тридцять п'ятого туру, але ще не забезпечили прописку в еліті (сорок пунктів).

В останніх семи домашніх матчах мурсьєлаго заробили чотирнадцять очок і поступилися тільки Севільї, 0-2. У цьому проміжку бланкінегрос засмутили Реал Мадрид, 1-0, Сосьєдад, 1-0, і Вільярреал, 1-1. Кавані набрав сім балів за системою гол+пас (5+2), Андре Алмейда та Ліно – по шість (2+4 та 5+1), Джастін Клюйверт відзначився шість разів. Бій Валенсія — Еспаньйол дивитись онлайн.

Папуги перебувають на дев'ятнадцятому рядку та відчайдушно борються за порятунок (тридцять чотири пункти). У тридцять п'ятому турі біло-сині здолали в гостях Райо Вальєкано, 2-1, та перервали виїзну серію, яка налічувала шість поразок поспіль. Нинішнього сезону вони не забивали на чужому полі лише у ворота Осасуни в жовтні, 0-1.

В активі Хоселу п'ятнадцять точних ударів, і він замикає трійку найкращих бомбардирів Ла Ліги. На рахунку Брейтвейта одинадцять результативних дій (9+2), у Дардера та Пуадо – по вісім (6+2), Оліван віддав шість асистів. Зустріч Валенсія — Еспаньйол дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.05.23 20:00. У сьомому турі кажани уникли виїзної поразки на дев'яносто шостій хвилині, хоча відкрили рахунок на початку другого тайму, 2-2. Обидві команди заробили по одному вилученню наприкінці матчу. Половина ударів лос чес пройшли повз ворота. Канарки зробили всього двісті дев'яносто чотири передачі. Помаранчеві інтенсивніше створювали небезпечні атаки (53-36), але це не д