Хетафе — Осасуна
0+

Початок матчу: 28.05.23 20:00.

Гру Хетафе — Осасуна дивитись онлайн, опоненти провели одинадцять матчів у Ла Лізі з 2006 року на Колізеумі. Команда з провінції Мадрид здобула сім перемог, а в трьох випадках сторони не визначили найсильнішого. За останні двадцять вісім років Рохіос завоювали єдину вікторію в сезоні 2007/08, 2-0. У попередніх дев'яти зустрічах господарі не відзначалися лише в кампанії 2019/20, 0-0. У цьому проміжку темно-сині не пропускали в п'яти поєдинках.

Асулонес посідають сімнадцяте місце після тридцять п'ятого туру (тридцять п'ять пунктів). В останніх восьми домашніх матчах колектив заробив п'ятнадцять очок і поступився лише Альмерії, 1-2. У середині квітня міські вистояли перед Барселоною, 0-0. Бій Хетафе — Осасуна дивитись онлайн.

Унал набрав сімнадцять балів за системою гол+пас (14+3) і входить до четвірки найкращих бомбардирів змагання, у Майораля вісім точних ударів і два асисти. Бенфіка готова виділити 20 мільйонів євро на трансфер Енеса. Утім, президент клубу поки що не поспішає знижувати суму відступних, прописаних у контракті форварда (сорок мільйонів). Під керівництвом Бордаласа Хетафе завоював чотири очки в чотирьох турах.

Памплонці розташовуються на десятому рядку (сорок сім пунктів) і продовжують боротьбу за путівку до ЛК. У весняних шести виїздах баски обіграли тільки Кадіс, 1-0. У п'яти з попередніх восьми гостьових зустрічах червоні зовсім не відзначалися. На рахунку Авіли дев'ять результативних дій (7+2), в Ороса – вісім (3+5), в активі Ез Абде та Бархі – по шість (4+2 та 1+5). Матч Хетафе — Осасуна дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.05.23 20:00. У шостому турі баски поступилися міським на Ель Садарі, 0-2. Гості відкрили рахунок на тридцятій хвилині, а перед перервою в складі червоних видалили найкращого бомбардира – Авілу. Атлетіко частіше створював небезпечні атаки (67-26) і краще тримав м'яч (чотири п'ятдесят шість передач), але кіпер іспанського Челсі Сорія був надійним (чотири сейви). Гру Хетафе — О