Атлетіко — Реал Сосьєдад
0+

Початок матчу 28.05.23 20:00.

У четвертому турі команди розписали нічию в Сан-Себастьяні, 1-1. Мората відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині та ще в першому таймі міг оформити дубль, але взяття воріт скасували через гру рукою. Баски частіше створювали небезпечні атаки (42-23), але матрацники краще їх розвивали (удари 15-12, у площину воріт 7-5). Кіпер королівського клубу Реміро здійснив шість сейвів.

Гру Атлетіко — Реал Сосьєдад дивитись онлайн, супротивники провели в столиці дванадцять матчів із 2007 року. Кольчонерос вибороли вісім перемог, тричі суперники ділили очки. За останні двадцять років біло-блакитні святкували вікторію в Мадриді лише в сезоні 2012/13, 1-0. Також це єдина зустріч із 1994 року, коли індіанці не відзначалися. Підопічні Сімеоне посідають друге місце після тридцять п'ятого туру (сімдесят два пункти). Рохібланкос виграли вісім домашніх поєдинків поспіль із загальним рахунком 24-4.

Цього року команда недорахувалася очок на своєму полі лише в матчах проти Барселони, 0-1, та Хетафе, 1-1. Грізманн набрав двадцять шість балів за системою гол+пас (13+13), Мората – п'ятнадцять (13+2), Карраско – дев'ять (6+3). Протистояння Атлетіко — Реал Сосьєдад дивитись онлайн.

Фаті сватають до Атлетіко. Клуб готує контракт для латераля Дортмунда Ґеррейру, який влітку стане вільним агентом. Сімеоне обговорить своє майбутнє з керівництвом після закінчення Чемпіонату. Аргентинець готовий продовжити роботу на Метрополітано за умови якісного посилення в міжсезоння.

Сосьєдад замикає першу четвірку (шістдесят п'ять пунктів). У попередніх семи виїздах баски обіграли тільки Осасуну, 2-0, та Барселону, 2-1. У квітні біло-блакитні розійшлися миром із Бетісом, 0-0. У цьому відрізку королівський клуб зовсім не відзначався в чотирьох зустрічах. В активі Серлота тринадцять результативних дій (11+2), Кубо – дванадцять (8+4), Меріно набрав 2+9, Браїс Мендес – десять (7+3). Матч Атлетіко — Реал Сосьєдад дивитись онлайн.

Початок матчу 28.05.23 20:00. У четвертому турі команди розписали нічию в Сан-Себастьяні, 1-1. Мората відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині та ще в першому таймі міг оформити дубль, але взяття воріт скасували через гру рукою. Баски частіше створювали небезпечні атаки (42-23), але матрацники краще їх розвивали (удари 15-12, у площину воріт 7-5). Кіпер королівського клубу Реміро здійснив шість се