Севілья — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 27.05.23 20:00.

В одинадцятому турі вершкові вирвали перемогу на Бернабеу ближче до завершення основного часу, 3-1. Модрич відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині, але на початку другого тайму андалусійці відновили паритет. Королівський клуб здыйснив вісімнадцять ударів, нервіонці лише двічі влучили в площину воріт. Галактікос мали територіальну перевагу (шістсот тридцять вісім передач) та частіше створювали небезпечні атаки (49-30).

Битву Севілья — Реал Мадрид дивитись онлайн, супротивники провели дванадцять матчів у Ла Лізі з 2010 року на Естадіо Рамон Санчес Пісхуан. Обидві сторони здобули по шість вікторій. За останні десять років столична команда не відзначалася тільки в сезоні 2018/19, 0-3. З початку 2000-х суперники розписали єдину нічию в Чемпіонаті 2004/05, 2-2. Згадана зустріч відбулася якраз у травні. Підопічні Менділібара посідають дев'яте місце після тридцять п'ятого туру (сорок вісім пунктів).

Мінгіанці продовжують боротьбу за путівку до кваліфікації Ліги конференцій. Навесні червоно-білі в шести домашніх поєдинках поступилися тільки Жироні, 0-2. Минулого місяця рохібланкос здолали на своєму полі Вільярреал, 2-1, а в попередньому матчі перед рідними трибунами поділили очки з Бетісом у дербі, 0-0. Ен-Несірі забив вісім м'ячів, Мір – п'ять, Акунья та Сусо набрали п'ять балів за системою гол+пас (3+2 та 2+3). Матч Севілья — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Мадридці після осічки знову опустилися на третій рядок (сімдесят один бал). У вершкових найпотужніша атака (сімдесят точних ударів). Королівський клуб програв три виїзди поспіль із загальним рахунком 2-7. У шести весняних гостьових поєдинках галактікос перемогли тільки Кадіс, 2-0.

В активі Бенземи двадцять результативних дій (17+3), у Вінісіуса – дев'ятнадцять (10+9), Асенсіо набрав 9+6, Родріго – 6+8. За інформацією інсайдера Скіли лос бланкос домовилися з Дортмундом про трансфер Беллінгема за сто мільйонів євро. Протистояння Севілья — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.05.23 20:00. В одинадцятому турі вершкові вирвали перемогу на Бернабеу ближче до завершення основного часу, 3-1. Модрич відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині, але на початку другого тайму андалусійці відновили паритет. Королівський клуб здыйснив вісімнадцять ударів, нервіонці лише двічі влучили в площину воріт. Галактікос мали територіальну перевагу (шістсот тридцять вісім пер