, Футбол, Ліга Європи, Європа

ДОНАТ НА ПЕРЕМОГУ

Початок студії: 31.05.23 21:00.

Початок матчу: 31.05.23 22:00.

У минулому раунді андалусійці вибили Ювентус (1-1, 2-1, овертайм). Червоно-білі в Турині втратили перемогу на дев'яносто сьомій хвилині, а вдома довелося вже самим відіграватися. Нервіонці тридцять разів пробили по воротах на своєму полі (одинадцять у ворота). Вовки на Олімпіко вимучили перемогу над Баєром, 1-0. У Леверкузені джалороссі дивом не пропустили (удари 1-23, небезпечні атаки 23-92). Зустріч у відповідь завершилася без голів. Розіграш Севілья — Рома дивитись онлайн, опоненти бачилися в 1/8 ЛЄ 2019/20. Тоді плей-оф проводили однією грою через локдаун та перенесення турніру на серпень. У Дуйсбурзі мінгіянці вибороли вікторію з рахунком 2-0. Рохібланкос розпочали свій шлях у групі ЛЧ. У квартеті G іспанська команда мірялася силами з Манчестером Сіті (0-4, 1-3), Дортмундом (1-4, 1-1) та Копенгагеном (3-0, 0-0). У 1/16 фіналу андалусійці пройшли ПСВ (3-0, 0-2), далі залишили позаду Фенербахче (2-0, 0-1) та МЮ (2-2, 3-0).

Ен Несірі набрав у єврокубках сім балів за системою гол+пас (6+1), Ламела – п'ять (2+3), Ракитич віддав три асисти. Нервіонці виграли всі свої шість фіналів КУЄФА/ЛЄ, що є рекордом. У 2006 році червоно-білі розгромили Мідлсбро, 4-0, у 2007 здолали Еспаньйол (2-2, 3-1 за пенальті), у 2014 обіграли Бенфіку (0-0, 4-2). У 2015 севільці здобули вольову перемогу над Дніпром, 3-2, а у 2016 перемогли Ліверпуль, пропустивши першими, 3-1, у 2020 мінгіянці виявилися сильнішими за Інтер, 3-2. Матч Севілья — Рома дивитись онлайн.

Вовчиця посіла другий рядок у квартеті З Ліги Європи (десять очок). У групі капітоліні виступали з ГІКом (3-0, 2-1), Бетісом (1-2, 1-1) та Лудогорцем (3-1, 1-2). У плей-оф вовки вибили Зальцбург (0-1, 2-0), Сосьєдад (2-0, 0-0), Феєнорд (0-1, 4-1, овертайм).

В активі Пеллегріні вісім результативних дій (4+4), у Дібали та Абрахама – по п'ять (4+1 та 1+4). Джалороссі лише раз грали у фіналі турніру. Йдеться про сезон 1990/91, коли за сумою двох матчів жовто-червоні поступилися Інтеру (0-2, 1-0). Зустріч Севілья — Рома дивитись онлайн.

ДОНАТ НА ПЕРЕМОГУ Початок студії: 31.05.23 21:00. Початок матчу: 31.05.23 22:00. У минулому раунді андалусійці вибили Ювентус (1-1, 2-1, овертайм). Червоно-білі в Турині втратили перемогу на дев'яносто сьомій хвилині, а вдома довелося вже самим відіграватися. Нервіонці тридцять разів пробили по воротах на своєму полі (одинадцять у воро