Фіорентіна — Вест Гем
MGG 6.6
0+

Початок матчу: 07.06.23 22:00.

У півфіналі фіалки вибили Базель (1-2, 3-1, овертайм). У матчі-відповіді у Швейцарії Ніколас Гонсалес оформив дубль. Справа йшла до пенальті, але Барак забив вирішальний м'яч на сто тридцятій хвилині. Лілії здійснили сорок два удари в обох зустрічах. Молотобійці залишили позаду АЗ Алкмар (2-1, 1-0). У Лондоні залізним довелося відіграватись, а на стадіоні АФАС Юнайтед відзначився вже в компенсований час.

Бій Фіорентіна — Вест Гем дивитись онлайн, противники не перетиналися в новітній історії. 1975 року суперники розіграли Англо-італійський Кубок ліги. Тоді колектив із Флоренції виявився сильнішим, 1-0. Тосканці стартували в турнірі ще в четвертому раунді кваліфікації, коли здолали Твенте (2-1, 0-0). На груповому етапі фіолетові виступали з РФШ (1-1, 3-0), Хартс (3-0, 5-1) і турецьким Істанбулом (0-3, 2-1). У плей-оф підопічні Італьяно пройшли Брагу (3-2, 4-0), Сівасспор (1-0, 4-1), Лех (4-1, 2-3). Гонсалес набрав вісім балів за системою гол+пас (6+2), Бірагі – сім (1+6), Куаме та Барак – по шість (1+5 та 5+1), Артур Кабрал відзначився вісім разів, Йович – шість. Це буде п'ятий фінал єврокубку для команди з Флоренції. Фіалки здобули Кубок володарів кубків 1960/61, перемігши Рейнджерс (2-0, 2-1). У КЄЧ 1956/57 лілії поступилися Реалу Мадрид, 0-2, у КВК 1961/62 – Атлетіко (1-1, 0-3), а у вирішальному матчі КУЄФА 1989/90 Фіорентіна програла Ювентусу (1-3, 0-0 ). Гру Фіорентіна — Вест Гем дивитись онлайн.

Залізні в четвертому раунді відбору вибили данський Віборг (3-1, 3-0). У групі молотобійці виступали з ФКСБ (3-1, 3-0), Андерлехтом (2-1, 1-0) та Сількеборгом (1-0, 3-2). У плей-оф залізні одразу стартували з 1/8. Спочатку Юнайтед засмутив кіпрський АЕК (2-0, 4-0), а потім розібрався з Гентом (1-1, 4-1).

Майкл Антоніо забив сім м'ячів, в активі Боуена сім результативних дій (5+2), у Скамаккі – шість (5+1). ВГЮ тричі грав у фіналах УЄФА. Це були КОК 1964/65 та 1975/76 (Мюнхен 1860, 2-0 та Андерлехт, 2-4), а також Кубок Інтертото 1999 (Метц, 0-1, 3-1). Матч Фіорентіна — Вест Гем дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.06.23 22:00. У півфіналі фіалки вибили Базель (1-2, 3-1, овертайм). У матчі-відповіді у Швейцарії Ніколас Гонсалес оформив дубль. Справа йшла до пенальті, але Барак забив вирішальний м'яч на сто тридцятій хвилині. Лілії здійснили сорок два удари в обох зустрічах. Молотобійці залишили позаду АЗ Алкмар (2-1, 1-0). У Лондоні залізним довелося відіграватись, а на стадіоні АФАС Юна