РБ Лейпциг — Айнтрахт
0+

Початок матчу: 03.06.23 21:00.

Битву РБ Лейпциг — Айнтрахт дивитись онлайн, опоненти перетиналися в Кубку Німеччини в сезоні 2019/20. Тоді на стадії 1/8 примхлива діва обіграла червоних на Дойче Банк Парк, 3-1. На своєму шляху до вирішального поєдинку вибили Тевтонію із четвертого дивізіону, 8-0, Гамбург із Другої Бундесліги, 4-0, Гоффенгайм, 3-1, Дортмунд, 2-0. Вернер набрав шість балів за системою гол+пас (5+1), Ольмо, Андре Сілва та Форсберг – по п'ять (2+3).

Бики пробилися до четвертого фіналу за останні п'ять років. У турнірі 2018/19 команда із Саксонії поступилася Баварії, 0-3, у розіграші 2020/21 – Дортмунду, 1-4. Минулої кампанії Ред Булл завоював перший трофей, здолавши Фрайбург (1-1, 4-2 за пенальті). Протистояння РБ Лейпциг — Айнтрахт дивитись онлайн.

Гравці Глазнера пройшли представників другого дивізіону – Магдебург, 4-0, і Дармштадт, 4-2, Штутгартер Кікерс з Оберліги, 2-0, та Уніон Берлін, 2-0. В активі Коло Муані дев'ять результативних дій (6+3), Гетце віддав п'ять асистів, Камада забив чотири м'ячі. На рахунку орлів вісім фіналів Кубку Німеччини. У змаганні 1963/64 примхлива діва програла Мюнхену 1860, 0-2, у сезоні 1974/75 – Дуйсбургу, 0-1, у турнірі 2005/06 колектив із Франкфурта поступився Баварії, 0-1, а в розіграші 2016/17 – Боруссії Дортмунд, 1-2.

Клуб завоював чотири трофеї в кампаніях 1973/74 (Гамбург, 3-1, овертайм), 1980/81 (Кайзерслаутерн, 3-1), 1987/88 (Бохум, 1-0) і 2017/18 (Баварія, 3-1). Матч РБ Лейпциг — Айнтрахт дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.06.23 21:00. У півфіналі бики розгромили Фрайбург на виїзді, 5-1. Команда із Саксонії забила чотири м'ячі ще до перерви. Ольмо відзначився голом та трьома асистами, Собослай оформив дубль. Орли здолали Штутгарт на Мерседес-Бенц-Арені, 3-2. Колектив із Гессена поступався до п'ятдесят першої хвилини. Коло Муані віддав передачу й один раз вразив ворота суперників. Битву РБ Лейп