Нідерланди — Хорватія
MGG 7.8
0+

Початок матчу: 14.06.23 21:45.

У березні помаранчеві стартували в відборі Євро-2024 з великої поразки Франції, 0-4, та чергової перемоги над Гібралтаром у Роттердамі, 3-0. У Парижі Депай міг забити гол престижу, але не реалізував пенальті на дев'яносто п'ятій хвилині. У другому турі Дюмфріс віддав два асисти. Полум'яні розписали нічию з Уельсом у Спліті, втративши перемогу в компенсований час, 1-1. Через два дні команда обіграла Туреччину в Бурсі завдяки дублю Ковачича та двом пасам Пашалича, 2-0.

Матч Нідерланди — Хорватія дивитись онлайн, колективи за останні двадцять чотири роки провели між собою один матч. Це був спаринг у 2008 році, який завершився розгромною вікторією заводного апельсина, 3-0. Летючий голландець легко пройшов груповий етап Ліги націй, очоливши квартет 4 дивізіону А (шістнадцять очок). Збірна грала разом із Польщею (2-2, 2-0), Уельсом (3-2, 2-1) та Бельгією (1-0, 4-1). Депай набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1), Гакпо та Дюмфріс – по три (2+1), Блінд віддав три асисти.

Ще в першому розіграші турніру (сезон 2018/19) помаранчеві пробилися до фінальної стадії. Тоді голландці здобули вольову перемогу над Англією в півфіналі (3-1, овертайм), а у вирішальному поєдинку поступилися Португалії, 0-1. У кампанії 2020/21 колектив посів другий рядок у групі 1 і набрав на одне очко менше, ніж лідер квартету – Італія. Матч Нідерланди — Хорватія дивитись онлайн.

Хорвати на попередньому етапі змагання мірялися силами з Данією (2-1, 1-0), Францією (1-1, 1-0) та Австрією (0-3, 3-1). Зазначимо, що шашкові виграли всі виїзні зустрічі. Модрич забив два м'ячі, у Ловро Маєра – точний удар та передача.

Полум'яні вперше виступатимуть у півфіналі ЛНУ. У груповому раунді сезону 2018/19 збірна фінішувала лише третьою, пропустивши десять голів у чотирьох поєдинках. У наступному розіграші команда набрала три очки в шести матчах. Бій Нідерланди — Хорватія дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.06.23 21:45. У березні помаранчеві стартували в відборі Євро-2024 з великої поразки Франції, 0-4, та чергової перемоги над Гібралтаром у Роттердамі, 3-0. У Парижі Депай міг забити гол престижу, але не реалізував пенальті на дев'яносто п'ятій хвилині. У другому турі Дюмфріс віддав два асисти. Полум'яні розписали нічию з Уельсом у Спліті, втративши перемогу в компенсований час,