Іспанія — Італія
MGG 7.6
0+

Початок матчу: 15.06.23 21:45.

У першому турі відбору Євро-2024 фурія роха розгромила в Малазі Норвегію, 3-0. Хосел вийшов на вісімдесят першій хвилині та встиг оформити дубль. У наступному матчі команда поступилася Глазго Шотландії, 0-2. Скуадра адзурра приймала в Неаполі Англію та провалила перший тайм, пропустивши двічі ще до перерви, 1-2. У другому турі збірна на класі обіграла Мальту в Та-Калі, 2-0. Дебютант колективу Ретегі відзначився голом в обох зустрічах. Розіграш Іспанія — Італія дивитись онлайн, сторони перетиналися на цій же стадії турніру минулого сезону. Тоді на Сан-Сіро Ферран Торрес забив два м'ячі в першому таймі, а Оярсабаль віддав стільки ж асистів. Крім того, Бонуччі перед перервою залишив господарів у меншості. Поєдинок завершився на користь червоної фурії, 2-1.

У квартеті 2 дивізіону А колишні підопічні Луїса Енріке грали з Португалією (1-1, 1-0), Чехією (2-0, 2-2) та Швейцарією (1-2, 1-0) . Удома команда набрала лише чотири очки. Сарабія відзначився двічі та зробив результативний пас, а на рахунку Асенсіо три передачі. У дебютному змаганні Ліги націй іспанці не брали участі в плей-оф, оскільки групу очолила Англія, випередивши опонента на один бал. Матч Іспанія — Італія дивитись онлайн. Італійці у квартеті 3 виступали з Німеччиною (1-1, 2-5), Угорщиною (2-1, 2-0) та Англією (1-0, 0-0). Дімарко забив гол і віддав двох асистів, у Распадорі та Пеллегріні – по два точні удари. Скуадра адзурра також не здолала перший етап у сезоні 2018/19, заробивши п'ять очок у чотирьох поєдинках. Наполі розглядає наставника збірної Манчіні на посаду тренера.

У пресі повідомляють, що президент клубу вже зв'язувався з фахівцем щодо цього питання. Роберто зізнався, що думав про звільнення з команди після непотраплення Італії на ЧС-2022. Захисник Лечче Баскіротто, який потрапив у заявку на півфінал, спочатку не відповів на дзвінок від Манчіні, прийнявши це за шахрайство. Зустріч Іспанія — Італія дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.06.23 21:45. У першому турі відбору Євро-2024 фурія роха розгромила в Малазі Норвегію, 3-0. Хосел вийшов на вісімдесят першій хвилині та встиг оформити дубль. У наступному матчі команда поступилася Глазго Шотландії, 0-2. Скуадра адзурра приймала в Неаполі Англію та провалила перший тайм, пропустивши двічі ще до перерви, 1-2. У другому турі збірна на класі обіграла Мальту в Та-