MGG 7.9
0+

Початок студії: 12.06.23 18:00.

Початок матчу: 12.06.23 19:00.

У березні німецькі орли провели два спаринги. Спочатку бундестім обіграв Перу завдяки дублю Фюллькруга, 2-0, а потім поступився Бельгії, пропустивши двічі вже на дев'ятій хвилині, 2-3. Ніклас також відзначився влучним ударом у другому матчі. Жовто-сині на початку весни перемогли в контрольному поєдинку дублюючий склад Брентфорда, 2-0, після чого програли Англії в першому турі відбору ЧЄ-2024, 0-2. Наступна зустріч стане для Реброва дебютною на чолі РБ.

Гру Німеччина — Україна дивитись онлайн, опоненти мірялися силами в товариському матчі у 2011 році в рамках підготовки до Євро-2012. Тоді на київському стадіоні Олімпійські команди розписали видовищну нічию з рахунком 3-3, а господарі забили всі голи ще до перерви. В останніх восьми поєдинках національні одинадцять здобули тільки три перемоги.

У попередніх тринадцяти зустрічах німецька машина не пропускала тільки від Омана, 1-0, та Перу. Гра в Бремені стане для орлів тисячним матчем в історії. Бундестім провів свій дебютний поєдинок у квітні 1908 року, представляючи Німецьку імперію. У Базелі колектив поступився Швейцарії, 3-5. Битву Німеччина — Україна дивитись онлайн.

Українці в останніх восьми поєдинках вибороли чотири вікторії, а в п'яти випадках зовсім не пропускали. Жовто-сині зазнали невдачі лише на зустрічах із Шотландією в Лізі націй, 0-3, та Англією. Ребров підписав контракт із ЗбУ на три роки. До тренерського складу також увійшов ексворотар Маріуполя та Динамо-2 – Худжамов. Новий наставник збірної згадав досвід Шевченка, якого довгий час у пресі критикували за стиль гри.

За словами колишнього коуча Ференцвароша, попри тиск, Андрій Миколайович вивів підопічних на Євро-2020. Також фахівець додав, що футболісти мають діяти агресивніше, а не так, як у матчі з Англією. Протистояння Німеччина — Україна дивитись онлайн.

Початок студії: 12.06.23 18:00. Початок матчу: 12.06.23 19:00. У березні німецькі орли провели два спаринги. Спочатку бундестім обіграв Перу завдяки дублю Фюллькруга, 2-0, а потім поступився Бельгії, пропустивши двічі вже на дев'ятій хвилині, 2-3. Ніклас також відзначився влучним ударом у другому матчі. Жовто-сині на початку весни перемогли в контрольному поєдинку дублюючий склад Брентфорда,