Мальта — Англія
0+

Початок матчу: 16.06.23 21:45.

9 червня червоні здолали в спарингу Люксембург, 1-0. У рамках другого туру відбору Євро-2024 госпітальєри приймали в Та-Калі Італію, 0-2. Соколи пропустили обидва м'ячі вже на двадцять сьомій хвилині. Іоанніти здійснили всього два удари в площину воріт, а кіпер Бонелло здійснив чотири сейви. Три леви спокійно обіграли Україну на Уемблі у кваліфікації, 2-0. Букайо Сака оформив гол+пас наприкінці першого тайму. Підопічні Саутгейта вісімнадцять разів пробили по воротах і зробили тільки триста чотири передачі.

Гру Мальта — Англія дивитись онлайн, опоненти виступали в одній групі відбору Євро-1972. Британська збірна очікувано виграла обидва матчі (1-0, 5-0). У контрольному поєдинку 2000 року острів'яни змогли забити гранду, 1-2. У кваліфікації ЧС-2018 родоначальники футболу здобули дві комфортні перемоги (4-0, 2-0). Майже шість років тому в Та-Калі Кейн відзначився двічі та віддав асист. У першому турі відбору ЧЄ-2024 червоні програли Північній Македонії в Скоп'є, 1-2. У результаті госпітальєри розпочали попередній етап без очок.

Восени лицарі святого Іоанна провели кілька товариських зустрічей. Мальтійці сенсаційно взяли гору над Ізраїлем, 2-1, нав'язали боротьбу Греції, 2-2, але поступилися Естонії, 1-2. В останніх п'яти домашніх матчах острів'яни програли двічі. Битву Мальта — Англія дивитись онлайн.

Англійці на старті кваліфікації здолали у Неаполі Італію, 2-1. Ще до перерви в трьох левів була перевага у два м'ячі. Після двох турів підопічні Саутгейта впевнено лідирують у групі С (шість очок). Кейн відзначився влучним ударом в обох поєдинках. У нього рекордна кількість голів у складі національної команди – п'ятдесят п'ять (у вісімдесяти двох іграх). Тренер британського колективу здобув 51 перемогу на чолі родоначальників футболу: це третій показник в історії збірної. Зустріч Мальта — Англія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.06.23 21:45. 9 червня червоні здолали в спарингу Люксембург, 1-0. У рамках другого туру відбору Євро-2024 госпітальєри приймали в Та-Калі Італію, 0-2. Соколи пропустили обидва м'ячі вже на двадцять сьомій хвилині. Іоанніти здійснили всього два удари в площину воріт, а кіпер Бонелло здійснив чотири сейви. Три леви спокійно обіграли Україну на Уемблі у кваліфікації, 2-0. Букайо