Греція — Ірландія
0+

Початок матчу: 16.06.23 21:45.

Наприкінці березня елліни не змогли здолати Литву в спарингу, який пройшов в Афінах, 0-0. Піратський корабель здійснив тридцять ударів, але половину заблокували, а ще в десяти епізодах м'яч пройшов повз ворота. Небесно-білі створили сто одинадцять небезпечних атак. Зелена армія в другому турі відбору ЧЄ дала бій Франції в Дубліні, 0-1. Господарі лише двічі потрапили в площину воріт і частіше порушували правила (18-11).

Битву Греція — Ірландія дивитись онлайн, супротивники перетиналися в трьох контрольних поєдинках із 2000 року. У двох випадках елліни виявилися сильнішими (1-0, 1-0), а у 2002 році сторони не визначили найсильнішого, 0-0. Підопічні Поєта стартували у кваліфікації з розгрому Гібралтару в португальському Лоле. Гості забили всі м'ячі ще на п'ятдесят восьмій хвилині.

За останні чотири роки піратський корабель провів удома шістнадцять зустрічей і поступився лише Іспанії у 2021 у рамках відбору на ЧС, 0-1. У цьому проміжку найбільш значущою вікторією виявилася перемога над Швецією, 2-1. У попередніх чотирьох матчах на своєму полі небесно-білі пропустили один гол. Гру Греція — Ірландія дивитись онлайн.

Ірландці за кілька днів до поєдинку з Францією приймали на Авіва Стедіум Латвію в спарингу, 3-2. Хлопці в зеленому вели 2-0 уже на сімнадцятій хвилині, але до перерви втратили перевагу. У попередніх чотирьох виїздах підопічні Кенні обіграли тільки Мальту, 1-0. Захисник Коулман вважає, що збірна добре оборонялася та не дала фіналісту катарського Мундіалю створити багато моментів.

Форвард Огбене переконаний, що його команда заслуговувала на позитивний результат у цій зустрічі. У футболіста Вігана Маккліна діагностували аутизм. Дочка Джеймса також страждає від цієї недуги, і він помічав у поведінці дівчинки багато спільного із собою. Півзахисник ірландського колективу наважився на медичне обстеження та захотів публічно заявити про результати. Матч Греція — Ірландія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.06.23 21:45. Наприкінці березня елліни не змогли здолати Литву в спарингу, який пройшов в Афінах, 0-0. Піратський корабель здійснив тридцять ударів, але половину заблокували, а ще в десяти епізодах м'яч пройшов повз ворота. Небесно-білі створили сто одинадцять небезпечних атак. Зелена армія в другому турі відбору ЧЄ дала бій Франції в Дубліні, 0-1. Господарі лише двічі потрапи