Данія — Північна Ірландія
0+

Початок матчу: 16.06.23 21:45.

Гойлунд оформив дубль у ворота Казахстану в другому турі відбору ЧЄ в Астані. Динаміт вів у два м'ячі до сімдесят третьої хвилини, поки суперник не зробив камбек, 2-3. Червона гвардія мала територіальну перевагу і практично не порушувала правила (лише шість фолів). Зелено-біла армія поступилася в Белфасті Фінляндії, 0-1. Діон Чарльз міг зрівняти рахунок у другому таймі, але гол скасували через гру рукою. Підопічні О'Нілла лише двічі потрапили в площину воріт.

Гру Данія — Північна Ірландія дивитись онлайн, супротивники тричі перетиналися у кваліфікації континентальної першості. У 1979 році 11 друзів Ольсена розгромили гостей 4-0, у 1991 задовольнилися мінімальною перемогою, 2-1, а у 2006 не змогли розпечатати ворота, 0-0. Підопічні Юльманна стартували на попередньому етапі з вікторії над Фінляндією в Копенгагені завдяки хет-трику Гойлунда, 3-1. Форвард Аталанти забив усі п'ять м'ячів скандинавської команди в перших двох зустрічах.

Расмус очолює список бомбардирів відбіркового циклу. Червоно-білі здобули вісім перемог в останніх дев'яти матчах на своєму полі. У цьому проміжку в семи поєдинках данський динаміт відзначався щонайменше два рази. Тільки Хорватії вдалося зупинити яскраво-червону гвардію на виїзді, 0-1. Матч Данія — Північна Ірландія дивитись онлайн.

Північна Ірландія в першому турі обіграла Сан-Марино в Серравалле завдяки дублю Чарльза, 2-0. В активі зелено-білої армії чотири поразки в попередніх семи виїздах. У цьому відрізку залізо також перемагало Люксембург, 3-1.

У грудні 2022 року О'Нілл повернувся на посаду наставника збірної, яку вже очолював із 2011 до 2020 року. Після цього фахівець понад два з половиною роки тренував Сток Сіті, з яким не вдалося досягти успіху в Чемпіоншипі: клуб тричі фінішував у середині таблиці. Битву Данія — Північна Ірландія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.06.23 21:45. Гойлунд оформив дубль у ворота Казахстану в другому турі відбору ЧЄ в Астані. Динаміт вів у два м'ячі до сімдесят третьої хвилини, поки суперник не зробив камбек, 2-3. Червона гвардія мала територіальну перевагу і практично не порушувала правила (лише шість фолів). Зелено-біла армія поступилася в Белфасті Фінляндії, 0-1. Діон Чарльз міг зрівняти рахунок у другому