MGG 7.4
0+

Початок студії: 19.06.2023 17:30.

Початок матчу: 19.06.2023 19:00.

Обидва колективи прагнуть підкорити вершини Євро-2024 та принести радість своїм уболівальникам. Команда обраних наразі посідає перше місце в групі J після проведення двох матчів. Вихованці Роберто Мартінеса продемонстрували свою перевагу, набравши повні шість очок, забивши десять голів і не пропустивши жодного. Збірна перебуває в позиції лідера, готуючись продовжити свою успішну кампанію в цьому турнірі.

Гра з Люксембургом була сповнена яскравих моментів та голів. З перших хвилин матчу португальці показали свої амбіції та атакувальний футбол. Уже на дев'ятій хвилині Кріштіану Роналду відзначився влучним ударом у порожні ворота, прийнявши передачу від Нуну Мендіша. На п'ятнадцятій хвилині Жоау Фелікс подвоїв перевагу своїх після пасу Бернарду Сілви, головою відправивши м'яч у правий кут воріт. Футболісти не зупиняються на досягнутому і продовжують атакувати.

На вісімнадцятій хвилині відзначився Бернарду Сілва, підкотивши до м'яча після вдалого прострілу Жоау Пальїньї та спрямувавши його в лівий кут воріт. До тридцять першої хвилини Кріштіану Роналду отримав вільний простір, прийняв точну передачу в штрафному майданчику та безпомилково вдарив у лівий нижній кут воріт. Сутичку Португалія — Боснія і Герцеговина дивитись онлайн. Португальці продовжували натискати на суперника, і на сімдесят сьомій хвилині Отавіньо збільшив перевагу своєї команди до п'яти голів, відзначившись чудовим ударом головою й забивши м'яч у сітку поряд із лівою штангою.

У завершальні хвилини поєдинку Лоран Янс скоїв порушення й суддя призначив пенальті на користь конкурентів на вісімдесят п'ятій хвилині. Рафаель Леау підійшов до точки та спробував обіграти воротаря, однак Ентоні Моріс легко відбив його удар. Битву Португалія — Боснія і Герцеговина дивитись онлайн. Але трохи згодом Леау таки забив з ігрової ситуації. Результат 0-6 говорить про чудову форму та впевненість.

Золоті лілії перебувають на третьому місці в групі після проведення двох матчів. Колектив набрав три очки, водночас забивши тричі і пропустивши двічі. Збірна прагне поліпшити свою позицію та показати свою бойову готовність у цій зустрічі. Можна битву Португалія — Боснія і Герцеговина дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 19.06.2023 17:30. Початок матчу: 19.06.2023 19:00. Обидва колективи прагнуть підкорити вершини Євро-2024 та принести радість своїм уболівальникам. Команда обраних наразі посідає перше місце в групі J після проведення двох матчів. Вихованці Роберто Мартінеса продемонстрували свою перевагу, набравши повні шість очок, забивши десять голів і не пропустивши жодного. Збірна перебува