Вірменія — Латвія
0+

Початок матчу: 19.06.23 19:00.

Колектив програв Туреччині, 1-2. На десятій хвилині Озан Кабак забив у свої ворота. Проте боротьба тривала, і на тридцять четвертій хвилині Оркун Кекчю зміг зробити чудовий удар, потрапивши низько в лівий кут воріт. Воротар не зміг зупинити м'яч, і цифри та табло стали рівними – 1-1. Битву Вірменія — Латвія дивитись онлайн. На шістдесят четвертій хвилині Керем Актюркоглу дістав чудову передачу і влучним ударом у нижній правий кут воріт залишив воротаря без шансів.

Одинадцять вовків також мають складнощі на початку кваліфікації. Боротьбу Вірменія — Латвія дивитись онлайн. Вони посідають п'яте місце в групі D, провівши одну гру й також не набравши жодного очка. Поразка від валійців залишає певні питання про форму та настрій латвійців. Голом відзначився гравець Уельсу – Кіффер Мур. Серед червоно-біло-червоних Сорокінс, Чорномордійс та Зюзін заробили по гірчичнику.

Отже, обидві команди зазнають складнощів на початку кваліфікації і прагнуть виправити свої результати. Майбутній поєдинок обіцяє бути напруженим та цікавим. Обидва колективи намагатимуться показати свій найкращий футбол і здобути важливі очки. Суперники мають усі шанси на успіх, і цей матч стане перевіркою їхнього професіоналізму та наполегливості. Можна битву Вірменія — Латвія дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.06.23 19:00. Матч кваліфікації на Євро-2024 між представленими збірними – важлива зустріч для обох команд, які прагнуть поліпшити свої позиції в групі та просунутися далі у кваліфікаційному турнірі. Вірмени зараз посідають четверте місце в групі D, провівши одну гру й не набравши жодного очка. Колектив програв Туреччині, 1-2. На десятій хвилині Озан Кабак забив у свої ворота