Гібралтар — Франція
0+

Початок матчу: 16.06.23 21:45.

П'ятдесят четверті в другому турі відбору ЧЄ-2024 поступилися в Роттердамі Нідерландам, 0-3. На п'ятдесят першій хвилині гості залишилися в меншості, погіршивши і так складну ситуацію. Команда жодного разу не пробила по воротах, створила три небезпечні атаки, зробила сто тридцять дев'ять пасів, тільки кіпер Колейнг намагався (вісім сейвів). Сині в Дубліні здолали Ірландію, 1-0. Ле Бле тричі влучили у ворота, краще тримали м'яч (шістсот шістдесят одна передача) та організували більше небезпечних атак (60-39). Зустріч Гібралтар — Франція дивитись онлайн, сторони ще не перетиналися. У першому турі кваліфікації колектив із заморської території Великобританії приймав Грецію в португальському Лоле, 0-3. В останніх двадцяти семи матчах футболісти з Піренейського півострова здобули дві перемоги – над Андоррою, 1-0, та Ліхтенштейном, 2-0. Форвард Каскьяро в першій зустрічі відбору став найвіковішим гравцем в історії кваліфікації Євро. Того вечора йому було сорок один рік і сто сімдесят шість днів. А в поєдинку проти Нідерландів його рекорд оновився ще на три доби.

На пальму першості також претендує легенда Швеції – Ібагімович. У березневому матчі з бельгійцями Златану був сорок один рік і сто сімдесят два дні. Спочатку саме нападника Мілана почали вітати із черговим досягненням, але уважні аналітики все ж таки виявили помилку. Гру Гібралтар — Франція дивитись онлайн.

Французи в Парижі не помітили Нідерланди на старті відбору, 4-0. Триколірні вели 3-0 уже на двадцять першій хвилині. Мбаппе оформив дубль та віддав асист. Весною Кіліана призначили новим капітаном Ле Бле після того, як Льоріс завершив міжнародну кар'єру.

Грізманн буде його змінником. Форвард ПСЖ охарактеризував капітана як лідера, що об'єднує навколо себе. Верету замінить травмованого Менді в майбутніх зустрічах. Погба точно не допоможе синім. Матч Гібралтар — Франція дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.06.23 21:45. П'ятдесят четверті в другому турі відбору ЧЄ-2024 поступилися в Роттердамі Нідерландам, 0-3. На п'ятдесят першій хвилині гості залишилися в меншості, погіршивши і так складну ситуацію. Команда жодного разу не пробила по воротах, створила три небезпечні атаки, зробила сто тридцять дев'ять пасів, тільки кіпер Колейнг намагався (вісім сейвів). Сині в Дубліні здолали