Туреччина — Уельс
0+

Початок матчу: 19.06.23 21:45.

Зустріч на футбольному полі Самсуна відбудеться в рамках кваліфікаційного турніру на Євро-2024. Обидва конкуренти перебувають у зоні претендентів на вихід у фінальну частину турніру. Місячні зірки зараз посідають третє місце в групі D. Після двох зіграних матчів вони набрали три очки, забивши два голи та пропустивши три. Команда показала гарну гру, здобувши перемогу над Вірменією.

Але турки зазнали поразки від хорватів, 0-2. Гра почалася динамічно, і вже на двадцятій хвилині Матео Ковачич опинився вільним у штрафному майданчику після передачі від Маріо Пашалича та безпомилково відправив м'яч у правий нижній кут воріт. Результат став 0-1 на користь полум'яних. Протиборство Туреччина — Уельс дивитись онлайн. Наприкінці першого тайму, на сорок дев'ятій хвилині, шашкові подвоїли перевагу. Ковачич опинився в потрібний час у потрібному місці, підібрав м'яч у штрафному майданчику та нещадно відправив його в сітку низом у центр воріт.

У другому таймі суддя виніс беззастережне попередження Доминику Ливаковичу на шістдесят другій хвилині. А на шістдесят дев'ятій Йошко Гвардіол вчинив грубе порушення, збивши суперника та побачив перед собою жовту картку. Битву Туреччина — Уельс дивитись онлайн. На сімдесят сьомій хвилині Андрій Крамарич опинився в перспективній позиції після передачі із меж штрафного майданчика, але його удар пронісся повз ліву стійку воріт.

Дракони ж посідають друге місце в групі D. Після двох раундів вони набрали чотири бали, забивши два м'ячі і пропустивши один. Команда валійців продемонструвала впевнену гру. Колектив націлений на підтримку своєї лідерської позиції та продовження успішної серії результатів. Можна битву Туреччина — Уельс дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.06.23 21:45. Зустріч на футбольному полі Самсуна відбудеться в рамках кваліфікаційного турніру на Євро-2024. Обидва конкуренти перебувають у зоні претендентів на вихід у фінальну частину турніру. Місячні зірки зараз посідають третє місце в групі D. Після двох зіграних матчів вони набрали три очки, забивши два голи та пропустивши три. Команда показала гарну гру, здобувши перемо