Ісландія — Португалія
0+

Початок матчу: 20.06.23 21:45.

У другому турі відбору ЧЄ-2024 наші хлопці рознесли у Вадуці Ліхтенштейн, 7-0. Арон Гюннарссон оформив хет-трик і зробив передачу, Торстейнссон віддав три асисти. Вікінги здійснили двадцять п'ять ударів (п'ятнадцять у площину воріт) і створили дев'яносто шість небезпечних атак. Селесао поступилися в гостях у Люксембургу, 6-0. В активі Роналду дубль, у Бернарду Сілви та Леау – по голу+пас. А ще форвард Мілана не реалізував пенальті. І все це із сімдесят п'ятої хвилини, коли Рафаел вийшов на поле.

Бій Ісландія — Португалія дивитись онлайн, сторони виступали у кваліфікації Євро-2012. У Рейк'явіку вибрані виграли 3-1, а Кріштіану відзначився вже на третій хвилині. Також суперники перетиналися у квартеті F ЧЄ-2016. Тоді навігатори прогаяли перемогу, 1-1. Остров'яни стартували у відбірному циклі з великої поразки в Зениці, поступившись Боснії і Герцеговині, 0-3. З листопада 2020 року наші хлопці здобули тільки три вікторії в офіційних матчах. Усі три – над Ліхтенштейном. У спарингах вікінги також нечасто радували вболівальників максимальним результатом, обігравши за цей період в основний час Сан-Марино, 1-0, Фарерські острови, 1-0, та Венесуелу, 1-0. Березневий розгром Ліхтенштейна став найбільшою перемогою Ісландії в офіційних зустрічах. Але це не допомогло тренеру команди Відарсону – наставника звільнили. Протистояння Ісландія — Португалія дивитись онлайн.

Португальці також впевнено перемогли колектив із князівства в першому турі, а Роналду відзначився дублем, 4-0. Кріштіану із чотирма голами входить до трійки провідних бомбардирів кваліфікації.

Ця вікторія стала історичною для форварда Аль-Насра: він став рекордсменом за кількістю поєдинків у складі збірних. Після гри з Люксембургом він має сто дев'яносто вісім матчів. Також ексфорвард МЮ лідирує в аналогічному списку найкращих голеадорів національних команд (сто двадцять два м'ячі). Гру Ісландія — Португалія дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.06.23 21:45. У другому турі відбору ЧЄ-2024 наші хлопці рознесли у Вадуці Ліхтенштейн, 7-0. Арон Гюннарссон оформив хет-трик і зробив передачу, Торстейнссон віддав три асисти. Вікінги здійснили двадцять п'ять ударів (п'ятнадцять у площину воріт) і створили дев'яносто шість небезпечних атак. Селесао поступилися в гостях у Люксембургу, 6-0. В активі Роналду дубль, у Бернарду Сіл