Боснія та Герцеговина — Люксембург
0+

Початок матчу: 20.06.23 21:45.

Синьо-жовті в першому турі відбору ЧЄ розгромили в Зениці Ісландію завдяки дублю Крунича, 3-0, після чого поступилися в Братиславі Словаччині, 0-2. Червоні леви вистояли в Трнаві, 0-0, але вдома були знищені Португалією, 0-6. 9 червня команда Великого Герцогства провела спаринг із Мальтою, але його кінцевий результат навряд чи підбадьорив футболістів напередодні матчів кваліфікації, 0-1. Гру Боснія і Герцеговина — Люксембург дивитись онлайн, опоненти разом виступали в групі відбіркового циклу чемпіонатів Європи 2004 та 2012. Золоті лілії виграли обидві домашні зустрічі (2-0 та 5-0). Минулої весни суперники мірялися силами в контрольному поєдинку. Дракони дотиснули опонента завдяки єдиному голу на вісімдесят шостій хвилині.

Підопічні Хаджибегича в останніх дев'яти матчах поступилися всього двічі. Балканська збірна виграла чотири домашні зустрічі поспіль. Суха поразка Словаччині перервала гольову серію, яка налічувала вісім поєдинків. Синьо-жовті не пропускали в трьох із чотирьох попередніх ігор на своєму полі. Матч Боснія і Герцеговина — Люксембург дивитись онлайн.

Люксембург не забивав у чотирьох зустрічах поспіль. В останніх дев'яти розіграшах червоні леви здолали тільки Литву в Лізі націй, 1-0. Колектив Великого Герцогства не поступається на виїзді в чотирьох поєдинках, три з яких завершив без пропущених м'ячів. У цьому проміжку виділяється нічия в Стамбулі проти Туреччини в ЛНУ, коли команда щоразу виходила вперед, але втратила перемогу на вісімдесят сьомій хвилині, 3-3.

Збірна чекає на нових рекордсменів. Так, Мота може стати футболістом із найбільшою кількістю матчів у складі Люксембургу. Попереднє досягнення встановлено у 2019 році та належить Мутшу (сто дві зустрічі). Форвард київського Динамо Жерсон Родрігес близький до статусу найкращого бомбардира червоних левів в історії. Рекорд Марта (шістнадцять голів) тримається з 1946 року. Протистояння Боснія і Герцеговина — Люксембург дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.06.23 21:45. Синьо-жовті в першому турі відбору ЧЄ розгромили в Зениці Ісландію завдяки дублю Крунича, 3-0, після чого поступилися в Братиславі Словаччині, 0-2. Червоні леви вистояли в Трнаві, 0-0, але вдома були знищені Португалією, 0-6. 9 червня команда Великого Герцогства провела спаринг із Мальтою, але його кінцевий результат навряд чи підбадьорив футболістів напередодні м