Північна Македонія — Україна (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 16.06.23 20:30.

Початок матчу: 16.06.23 21:45.

Наприкінці березня црвени лавови провели домашній спаринг проти Фарерських островів, 1-0. Рисі здійснили шістнадцять ударів, але вийшли вперед лише на вісімдесят першій хвилині. ЗбУ програла в Лондоні Англії у своєму першому матчі кваліфікації Євро-2024, 0-2. Жовто-сині провалили кінець першого тайму, пропустивши два м'ячі, але в атаці нічим не відповідали (нуль попадань у площину воріт). Якби не Трубін, який здійснив шість сейвів, рахунок був би набагато більшим.

Матч Північна Македонія — Україна (жестовою мовою) дивитись онлайн, колективи тричі перетиналися за останні дев'ять років. У відборі ЧЄ-2016 синьо-жовті в обох випадках виявилися сильнішими (1-0, 2-0), а на груповому етапі континентальної першості у 2021 році продовжили переможну серію в цьому протистоянні, 2-1. У цих іграх Ярмоленко забив гол, віддав два асисти та не реалізував пенальті. Балканський колектив також провів поки що тільки один поєдинок у кваліфікації, здолавши в Скоп'є Мальту, 2-1.

Тренер червоних левів Благоя Мілевський назвав ЗбУ згуртованою та чудовою командою, яка демонструє привабливий сучасний футбол, попри статус опонента. Наставник Північної Македонії нагадав, що це було видно і в очній зустрічі. Також фахівець заявив, що після того, як його підопічні не пустили Італію на ЧС-2022, суперники по-іншому дивляться на гру проти рисів. Бій Північна Македонія — Україна (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Форвард київського Динамо Ванат отримав дебютний виклик до розташування в національній команді України. Владислав повідомив, що коли Ребров працював у тренерському штабі столичного гранда, він подавав м'ячі. Новий коуч синьо-жовтих зазначив, що країні не вистачає позитивних емоцій, і футболістам важливо показати, що життя продовжується.

Ярмоленко зазначає, що в колективі гарна атмосфера, але події в Херсонській області шокували всіх. Трансляція супроводжується жестовою мовою, у якій замість усного мовлення використовуються рухи та міміка, щоби передавати інформацію глядачам зі слабким слухом. Поєдинок Північна Македонія — Україна (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 16.06.23 20:30. Початок матчу: 16.06.23 21:45. Наприкінці березня црвени лавови провели домашній спаринг проти Фарерських островів, 1-0. Рисі здійснили шістнадцять ударів, але вийшли вперед лише на вісімдесят першій хвилині. ЗбУ програла в Лондоні Англії у своєму першому матчі кваліфікації Євро-2024, 0-2. Жовто-сині провалили кінець першого тайму, пропустивши два м'ячі, але в