Хорватія — Іспанія (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 18.06.23 20:45.

Початок матчу: 18.06.23 21:45.

Балканська збірна в півфіналі перемогла Нідерланди в Роттердамі (4-2, екстратайм). Полум'яні втратили вікторію на дев'яносто шостій хвилині, але в третьому та четвертому таймах забили вирішальні м'ячі завдяки голу та асисту Модрича. Петкович міг оформити дубль, але взяття воріт скасували (офсайд). Червона фурія наприкінці основного часу дотиснула Італію в Енсхеді, 2-1. Усе могло завершитись інакше, якби скуадра адзурра вийшла вперед на двадцять першій хвилині, проте м'яч не зарахували.

Протистояння Хорватія — Іспанія (жестовою мовою) дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в групі ЛНУ 2018/19. Команда з королівства на своєму полі розгромила шашкових, 6-0, а в Загребі не втримала нічию наприкінці матчу, 2-3. Також суперники перетиналися в 1/8 ЧЄ-2020, і в овертаймі ексколектив Луїса Енріке зламав опір балканців (5-3). Підопічні Далича набрали тринадцять балів у квартеті 1 за підсумками поєдинків із Данією (2-1, 1-0), Францією (1-1, 1-0) та Австрією (0-3, 3-1). Модрич узяв участь у чотирьох голах (3+1).

Раніше полум'яні не виходили до плей-оф Ліги націй. Наставник збірної заявив, що футболісти хочуть насолодитися футболом у фіналі, але зроблять усе можливе, щоби здобути трофей. Також фахівець зазначив, що в шести із семи останніх матчів, коли Хорватія грала в овертаймі, його підопічні перемагали. Битву Хорватія — Іспанія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Іспанці в групі 2 не без проблем посіли перший рядок (одинадцять очок). Червона фурія мірялася силами із Чехією (2-0, 2-2), Португалією (1-1, 1-0), Швейцарією (1-2, 1-0). У Сарабії та Асенсіо – по три бали за системою гол+пас (2+1 та 0+3).

Команда з королівства вже боролася за кубок ЛНУ 2020/21, але поступилася у вирішальному поєдинку французам (1-2). Трансляція супроводжується жестовою мовою: рухи й міміка замінюють усне мовлення, щоб глядачі, які слабо чують, розуміли мовлення коментатора. Зустріч Хорватія — Іспанія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 18.06.23 20:45. Початок матчу: 18.06.23 21:45. Балканська збірна в півфіналі перемогла Нідерланди в Роттердамі (4-2, екстратайм). Полум'яні втратили вікторію на дев'яносто шостій хвилині, але в третьому та четвертому таймах забили вирішальні м'ячі завдяки голу та асисту Модрича. Петкович міг оформити дубль, але взяття воріт скасували (офсайд). Червона фурія наприкінці основног