Леванте — Алавес
0+

Початок матчу: 17.06.23 22:00.

Команди зустрінуться в рамках протистояння за путівку до вищого класу Чемпіонату. Знищувачі бобів продемонстрували міцні наміри поборотися за путівку до вищого дивізіону, зумівши здобути одну перемогу та зігравши тричі внічию в останніх п'яти матчах Сегунди. Ці результати говорять про те, що команда має стабільність і вміння зберігати свої позиції. Поразок на їхньому рахунку немає, що свідчить про сильний захист та рішучість досягати успіху.

Навпаки, жаби продемонстрували неймовірну форму, здобувши чотири перемоги та зігравши в одну нічию в останніх п'яти змаганнях. Вони ввібрали в себе енергію тріумфу та впевненості, що призвело до приголомшливих результатів. Клуб має високу атакувальну гру та показує, що є гідним суперником для будь-якої команди. У попередній зустрічі цих колективів рахунок лишився нічийним, 0-0. Але запам'яталося кілька яскравих моментів.

На тридцять першій хвилині Алекс Муньйос мав чудову нагоду забити гол. Він отримав точну передачу в штрафному майданчику та швидко вдарив по центру воріт, але голкіпер Антоніо Сівера легко впорався із загрозою. Наприкінці першого тайму на сорок третій хвилині Мамаду Силла зробив досить грубий фол, і Віктор Гарсія показав йому жовту картку. Дуель Леванте — Алавес дивитись онлайн. У другому таймі, на п'ятдесят сьомій хвилині, Тоні Моя вирішив виконати штрафний самостійно та направив м'яч під ліву стійку, проте Хоан Феменіас зробив стрибок та врятував ворота.

На шістдесят п'ятій хвилині Абдель Абкар випробував терпіння головного арбітра, і той показав йому жовту картку. Трохи пізніше Серхіо Постіго також дістав покарання за грубий фол. Суперництво Леванте — Алавес дивитись онлайн. На вісімдесят першій хвилині Веслі здійснив неймовірний удар по центру воріт, який здавався неминучим голом, однак Антоніо Сівера зробив блискучий сейв. На вісімдесят дев'ятій хвилині Асьєр Вільялібре дістав гірчичник за нецензурну лексику. Його непристойні висловлювання могли мати серйозні наслідки. Йому ще пощастило, що все обійшлося лише жовтою карткою. Імовірно, що в матчі-відповіді на вболівальників чекає не тільки епічне протистояння, а й напружений бій за перемогу. Можна протиборство Леванте — Алавес дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.06.23 22:00. Команди зустрінуться в рамках протистояння за путівку до вищого класу Чемпіонату. Знищувачі бобів продемонстрували міцні наміри поборотися за путівку до вищого дивізіону, зумівши здобути одну перемогу та зігравши тричі внічию в останніх п'яти матчах Сегунди. Ці результати говорять про те, що команда має стабільність і вміння зберігати свої позиції. Поразок на їхнь