Верес — Полісся
0+

Початок матчу: 28.08.23 19:00.

Зустріч опонентів у рамках першого туру сезону 2023/2024 Прем'єр-Ліги відбудеться на футбольному полі стадіону Авангард у Рівному. Рівненський колектив посів тринадцяте місце в турнірній таблиці минулого сезону. Верес зібрав тридцять очок у результаті восьми перемог, семи нічиїх та п'ятнадцяти поразок. Спортсмени намагалися показувати атакувальний футбол та забили тридцять п'ять м'ячів, проте пропустили сорок п'ять голів. Матч Верес — Полісся дивитись онлайн.

Команда червоно-чорних налаштована на перемогу і зробить усе можливе, щоби здобути важливі очки. Останні ігри підопічних Лавриненка говорять про стійкість та готовність до виклику. Так, футболісти поступилися в товариській зустрічі Карпатам, 1-2, проте після цього їм вдалося взяти гору над Кривбасом, 2-1. Крім того, раніше колектив розписав мирову з тернопільською Нивою, 0-0. Битву Верес — Полісся дивитись онлайн.

Протистояти спортсменам буде команда із Житомира, яка, судячи з результатів минулого сезону 2022/2023, є сильним суперником. Зелено-жовті посіли перше місце в Першій лізі та зібрали у свою скарбничку тридцять два очки. Неймовірна атака принесла двадцять п'ять забитих м'ячів, водночас захист дав змогу пропустити лише дев'ять голів. Це клуб лідерів, і вони націлені на завоювання чергової перемоги.

Останні матчі Полісся також були досить стабільні – дві перемоги та три нічиї в п'яти зустрічах. Так, підопічні Калитвинцева зустрілися з Оцелулом. Суперник впевнено розпочав атаку зі сорокової хвилини, забивши перший м'яч, а потім другий на шістдесят шостій. Вовки відігралися ближче до кінця другого тайму, дублем відзначився Денис Янаков, який забив м'ячі на сімдесятій та вісімдесят сьомій хвилинах гри, 2-2. Поєдинок Верес — Полісся дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.08.23 19:00. Зустріч опонентів у рамках першого туру сезону 2023/2024 Прем'єр-Ліги відбудеться на футбольному полі стадіону Авангард у Рівному. Рівненський колектив посів тринадцяте місце в турнірній таблиці минулого сезону. Верес зібрав тридцять очок у результаті восьми перемог, семи нічиїх та п'ятнадцяти поразок. Спортсмени намагалися показувати атакувальний футбол та забили