Ювентус — Болонья
0+

Початок матчу: 27.08.23 19:30.

Стара синьйора стартувала з виїзного розгрому Удінезе, відзначившись тричі ще до перерви, 3-0. Влахович оформив гол+пас до двадцятої хвилини. Б'янконері лише чотири рази потрапили в площину воріт і створили тридцять одну небезпечну атаку, а Щенсний здійснив п'ять сейвів. Хорти приймали Мілан і провалили початок матчу, пропустивши два швидкі м'ячі, 0-2. Фельсінеї здійснили сімнадцять ударів, але жоден так і не став результативним.

Гру Ювентус — Болонья дивитись онлайн, опоненти провели дванадцять матчів у П'ємонті з 2010 року в Серії А. Господарі здобули дев'ять перемог, у двох випадках суперники розписали мирову 1-1. Червоно-сині з початку 2000-х виявилися сильнішими лише в сезоні 2010/11, 2-0. Уніон Берлін хоче посилити оборону Бонуччі. У Sky Sport Italia пишуть, що Мората може втретє перейти до зебр, але за умови, що Кін залишить команду.

До Мойзи виявляють цікавість у Мілані та Фулгемі, а наречена Італії планує заробити близько тридцяти п'яти мільйонів євро. Сампдорія орендувала Факундо Гонсалеса. В ANSA повідомляють, що суд ухвалив остаточне рішення щодо позбавлення клубу статусу чемпіона в розіграші 2005/06 через корупцію. Вікторія над Удінезе стала для Аллегрі двісті п'ятдесятою перемогою в трьохстах вісімдесяти поєдинках на чолі чорно-білих. Це другий показник в історії старої синьйори. Бій Ювентус — Болонья дивитись онлайн. Хорти купили шведського вінгера АЗ Алкмаар Карлссона за одинадцять мільйонів. Арнаутович найближчим часом проведе в Інтері. Якщо Марко досягне певної статистики, він залишиться на Джузеппе Меацца. Австрієць з'являвся в клубі ще в сезоні 2009/10, коли захищав кольори Твенте.

У Sky Sport Italia заявляють про просування переговорів із Фрайбургом щодо трансферу Шаллаї. Німці очікують заробити дванадцять мільйонів, фельсинеї намагаються збити ціну до десяти. Поєдинок Ювентус — Болонья дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.08.23 19:30. Стара синьйора стартувала з виїзного розгрому Удінезе, відзначившись тричі ще до перерви, 3-0. Влахович оформив гол+пас до двадцятої хвилини. Б'янконері лише чотири рази потрапили в площину воріт і створили тридцять одну небезпечну атаку, а Щенсний здійснив п'ять сейвів. Хорти приймали Мілан і провалили початок матчу, пропустивши два швидкі м'ячі, 0-2. Фельсінеї з