Рома — Мілан
0+

Початок матчу: 01.09.23 21:45.

У другому турі вовки поступилися на виїзді Вероні, пропустивши двічі ще до перерви, 1-2. Ауар скоротив відставання від суперника до мінімуму за десять хвилин після виходу на поле. Капітоліні здійснили двадцять три удари, але в дванадцяти епізодах м'яч пройшов повз. Крім того, римляни мали територіальну перевагу (сімдесят два відсотки). Дияволи на Сан-Сіро розгромили Торіно, а Жиру оформив дубль, 4-1. Россонері створили лише тридцять дві небезпечні атаки і пробили по воротах сімнадцять разів.

Гру Рома — Мілан дивитись онлайн, опоненти провели тринадцять матчів на Олімпіко з 2011 року. Суперники в п'яти випадках розписали нічию та обмінялися чотирма перемогами. Жовто-червоні цікавляться Де Хеа, який 1 липня став вільним агентом після завершення контракту з МЮ. Іспанський кіпер має високі вимоги щодо зарплати, але від клубів Саудівської Аравії пропозицій немає. За інформацією Романо, столична команда хоче орендувати форварда Челсі Лукаку за п'ять мільйонів євро з правом викупу. Журналіст Лоу повідомляє, що аристократи планують заробити на угоді близько десяти мільйонів. Також сторонам необхідно, щоби бельгієць погодився на зниження зарплати до семи мільйонів. Нападник Баєра Азмун найближчим часом виступатиме в складі вовків. Через рік можливий повноцінний трансфер за дванадцять мільйонів. Поєдинок Рома - Мілан дивитись онлайн.

За даними Ск'явоне, міланці контактували з Рамосом наприкінці попереднього сезону, але переговори з ексзахисником Реала припинилися після зміни керівництва дияволів. Россонері заплатили три з половиною мільйони за аргентинського центрбека Марко Пеллегріно, який виступав у Платенсі.

Також писали, що ломбардійці націлилися на футболіста Болоньї – Ніколаса Домінгеса. Хорти готові розлучитися з гравцем хоча б за десять мільйонів. Раніше клуб заплатив Валенсії двадцять мільйонів за американця Юнуса Мусу. Зустріч Рома — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.09.23 21:45. У другому турі вовки поступилися на виїзді Вероні, пропустивши двічі ще до перерви, 1-2. Ауар скоротив відставання від суперника до мінімуму за десять хвилин після виходу на поле. Капітоліні здійснили двадцять три удари, але в дванадцяти епізодах м'яч пройшов повз. Крім того, римляни мали територіальну перевагу (сімдесят два відсотки). Дияволи на Сан-Сіро розгроми