Жирона — Хетафе
0+

Початок матчу: 20.08.23 20:00.

Біло-червоні в першому турі уникли поразки в Сан-Себастьяні від Сосьєдада завдяки дебютному голу Довбика в першому матчі за каталонців із передачі Циганкова, 1-1. Це був єдиний удар у площину воріт від гостей. Підопічні Мічела лише дев'ять разів порушували правила. Міські стримали Барселону на Колісеумі, 0-0. До п'ятдесят сьомій хвилині обидві команди заробили по вилученню. Також на рахунку темно-синіх було вісім жовтих карток. Господарі володіли м'ячем лише двадцять п'ять відсотків ігрового часу.

Поєдинок Жирона — Хетафе дивитись онлайн, опоненти провели тільки чотири зустрічі на Монтіліві в Чемпіонаті з 2017 року. Клуб голдингу City Football Group здобув три перемоги, а в сезоні 2018/19 суперники поділили очки, 1-1. Новачок blanquivermell Довбік заробив найвищу оцінку в складі колективу за версіями платформ SofaScore та WhoScored. За інформацією Sport.ua, наставник каталонців зацікавлений ще в одному футболісті Дніпра-1 – Пихаленку.

Джастін Гарсія залишається в клубі до 2027 року. Віцечемпіон України отримає за Артема шість мільйонів євро та двадцять п'ять відсотків від подальшого продажу – це трансферний рекорд для Жирони. Мічел назвав Довбика нападником із великими очікуваннями. Ушосте в історії п'ятірки топових європейських Чемпіонатів в одній команді опинилися два українці. Матч Жирона — Хетафе дивитись онлайн.

Темно-сині разом із Барселоною увійшли до історії. Їхня очна зустріч у першому турі тривала сто п'ятнадцять хвилин та п'ятдесят чотири секунди – це найдовший поєдинок у Ла Лізі з моменту ведення статистики (2007/08).

Міські викупили парагвайського захисника Герти Альдерете за чотири мільйони. Також повноцінним гравцем колективу став колишній форвард Сосьєдада – Порту. Трансфер коштував три з половиною мільйони. Екснападник Кадіса Колон поповнив склад клубу з провінції Мадрид. Чоко відзначився двадцять один раз у ста двадцяти чотирьох матчах у футболці дятлів. Зустріч Жирона — Хетафе дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.08.23 20:00. Біло-червоні в першому турі уникли поразки в Сан-Себастьяні від Сосьєдада завдяки дебютному голу Довбика в першому матчі за каталонців із передачі Циганкова, 1-1. Це був єдиний удар у площину воріт від гостей. Підопічні Мічела лише дев'ять разів порушували правила. Міські стримали Барселону на Колісеумі, 0-0. До п'ятдесят сьомій хвилині обидві команди заробили по