Барселона — Кадіс
0+

Початок матчу: 20.08.23 20:30.

Каталонці в першому турі поділили очки з Хетафе в скандальному матчі на Колісеумі, 0-0. Рафінья повівся на провокації суперника й наприкінці першого тайму заробив дві жовті картки. Хаві вилучили з тренерської зони на сімдесятій хвилині. Арбітр додав у сумі майже півгодини компенсованого часу. Дятли вдома здолали Алавес завдяки швидкому голу, 1-0. Половина ударів жовто-синіх пройшла повз ворота.

Бій Барселона — Кадіс дивитись онлайн, сторони провели вісім матчів із 1989 року на полі блаугранас. Господарі здобули шість вікторій із загальним рахунком 18-2, включно із чотирма перемогами без пропущених м'ячів. У сезоні 2020/21 суперники розписали мирову, 1-1, а в наступній кампанії андалусійці виявилися сильнішими від іменитого опонента на Камп Ноу, 1-0.

Араухо дістав пошкодження та пропустить другий тур. За інформацією Mundo Deportivo, Фаті хоче залишитися в команді та завоювати довіру тренера. У RMC Sport повідомляють, що ПСЖ пропонували підписати вінгера, але чемпіон Франції має інші трансферні цілі. Зустріч Барселона — Кадіс дивитись онлайн. Колишній спортивний директор Алемані може працевлаштуватися в Тоттенгемі. Після відходу Йорді Кройфа цю позицію в каталонському клубі обійняв Деку. Через фінансові проблеми Барса не змогла підписати Бернарду Сілву. Блаугранас планують орендувати Канселу з опцією викупу, але МанСіті розраховує на потенційний трансфер за рік щонайменше за шістдесят мільйонів євро.

Кадіс викупив аргентинського півзахисника Лаціо Ескаланте за два з половиною мільйони. Перший матч у новому сезоні вийшов провальним – вихід на поле в середині другого тайму та вилучення через сімнадцять хвилин. Також дятли залишили в себе форварда Серхіо Гвардіолу, а Вальядолід заробив один мільйон. Жовто-сині орендували бразильського захисника Сантоса – Лукаса Переса. Матч Барселона — Кадіс дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.08.23 20:30. Каталонці в першому турі поділили очки з Хетафе в скандальному матчі на Колісеумі, 0-0. Рафінья повівся на провокації суперника й наприкінці першого тайму заробив дві жовті картки. Хаві вилучили з тренерської зони на сімдесятій хвилині. Арбітр додав у сумі майже півгодини компенсованого часу. Дятли вдома здолали Алавес завдяки швидкому голу, 1-0. Половина ударів ж