Інтер — Фіорентіна
0+

Початок матчу: 03.09.23 19:30.

Змії в другому турі на виїзді обіграли Кальярі, двічі відзначившись до тридцятої хвилини, 2-0. Чорно-сині сімнадцять разів пробили по воротах, але тільки в трьох випадках влучили в площину воріт. Нерадзуррі впевнено контролювали м'яч (володіння шістдесят сім відсотків, шістсот сімдесят три передачі). Фіалки у Флоренції упустили перемогу над Лечче, хоча вели 2-0 до середини першого тайму, 2-2. Данкан оформив гол+пас. Кіпер Крістенсен не здійснив жодного сейву.

Битву Інтер — Фіорентіна дивитись онлайн, опоненти провели тринадцять матчів у Серії А на Джузеппе Меацца з 2010 року. Ломбардійці виявилися сильнішими у восьми зустрічах, лілії – у трьох. У квітні тосканці здолали суперника з рахунком 1-0 і вперше здобули три очки в Мілані за останні сім років. З 1997 року суперники лише двічі розписували нічию.

Фіналіст ЛЧ купив захисника Баварії Павара за тридцять мільйонів євро та два мільйони бонусами, хоча мюнхенський клуб спочатку наполягав на сорока мільйонах. Алексіс Санчес повернувся до зміїв. Чилієць підписав контракт на одну кампанію. Марсель орендував Корреа за два мільйони з обов'язковим викупом за десять мільйонів, якщо провансальці проб'ються до Ліги чемпіонів 2024/25. Форвард Еспозіто найближчий час проведе в Сампдорії. Аль-Ахлі цікавиться Чалханоглу. У липні Хакан продовжив співпрацю з Інтернаціонале до 2027. Гру Інтер — Фіорентіна дивитись онлайн.

Захисник Паризі дебютував у складі фіолетових у матчі проти Лечче. Фіалки заплатили Емполі десять мільйонів за його трансфер. Ексфорвард Рівер Плейта Бельтран уперше вийшов у старті в другому турі. Перехід аргентинця обійшовся ліліям у дванадцять мільйонів. Його земляка Джино Інфантіно поки що випускають наприкінці поєдинків.

Колишній півзахисник Росаріо Сентраль приєднався до тосканців за чотири мільйони. Кіпер Крістенсен почав період кар'єри у Флоренції з двох пропущених і нуля сейвів в одній зустрічі. Протистояння Інтер — Фіорентіна дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.09.23 19:30. Змії в другому турі на виїзді обіграли Кальярі, двічі відзначившись до тридцятої хвилини, 2-0. Чорно-сині сімнадцять разів пробили по воротах, але тільки в трьох випадках влучили в площину воріт. Нерадзуррі впевнено контролювали м'яч (володіння шістдесят сім відсотків, шістсот сімдесят три передачі). Фіалки у Флоренції упустили перемогу над Лечче, хоча вели 2-0 до