Сельта — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 25.08.23 22:30.

Конкуренти зійдуться в рамках третього раунду іспанської Ла Ліги на полі Балаїдос. Господарі посідають вісімнадцяте місце в турнірній таблиці. Після першого раунду футболісти не змогли заробити жодного очка, зазнавши поразки.

У спарингу з Вольфсбургом кельти програли, 0-1. За підсумками зустрічі, їхній футбол залишив бажати кращого. Потім клуб зазнав розгромної поразки від Компостели в товариському матчі, 0-3. Сутичку Сельта — Реал Мадрид дивитись онлайн. У відкритті сезону Прімери небесні знову поступилися, цього разу Осасуні з результатом 0-2. Рубен Гарсія забив гол на двадцять четвертій хвилині, пробивши головою. Далі Мої Гомес подвоїв перевагу своїх на сімдесят четвертій хвилині.

Галактікос розпочали сезон із впевненої перемоги, посівши третє місце в таблиці Прімери. Вони провели одну зустріч з Атлетіко, що закінчилася на їхню користь, 2-0. Клуб демонструє гарний старт із результатами, які залишили їх із трьома балами. Але вершкові зазнали поразки від Барселони в товариському матчі, 0-3. Змагання Сельта — Реал Мадрид дивитись онлайн. Потім вони виграли в Ювентуса в тому ж форматі з результатом 3-1, що підняло настрій команди.

Противники готові битися на полі, щоби продемонструвати свою ігрову майстерність та визначити найсильнішого. Кожна команда прагне поліпшити свої результати та заслужити важливі очки в цьому поєдинку. Хто ж зможе здобути важливу перемогу на початку сезону? Столичний колектив – фаворит у будь-якому матчі, але несподівані повороти сюжету в сучасному футболі відбуваються досить часто. Можна зіткнення Сельта — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.08.23 22:30. Конкуренти зійдуться в рамках третього раунду іспанської Ла Ліги на полі Балаїдос. Господарі посідають вісімнадцяте місце в турнірній таблиці. Після першого раунду футболісти не змогли заробити жодного очка, зазнавши поразки. У спарингу з Вольфсбургом кельти програли, 0-1. За підсумками зустрічі, їхній футбол залишив бажати кращого. Потім клуб зазнав розгромної