ЛНЗ — Металіст 1925
0+

Початок матчу: 26.08.23 15:00.

Фіолетові в четвертому турі приймали на центральному стадіоні старих знайомих за Першою лігою – Полісся. Суперник майже весь другий тайм грав у меншості, черкаська команда поступилася 1-2. Наприкінці матчу з'явилася інтрига, коли Шестаков скоротив відставання до мінімуму, але камбек так і не стався. Господарі здійснили п'ятнадцять ударів, але в дев'яти епізодах м'яч пройшов повз ворота. Жовто-сині здолали в Києві Мінай, 1-0. Дмитренко забив м'яч за три хвилини після виходу на заміну.

Поєдинок ЛНЗ — Металіст 1925 дивитись онлайн, опоненти зустрінуться між собою вперше. Підопічні Ковпака програли в трьох із чотирьох стартових поєдинків. Колектив набрав три очки, і лише Верес із Мінаєм розпочали новий сезон ще гірше.

SportArena поспілкувалася з одним з арбітрів українського футболу, який побажав залишитися анонімом. Він стверджує, що фіолетові займалися корупцією на аматорському рівні. За його словами, якось клуб заплатив бригаді суддів п'ятнадцять тисяч гривень, хоча матч не мав великої ваги. Крім того, ходять чутки, що в аматорському Кубку хабар доходив до ста двадцяти тисяч гривень. Гру ЛНЗ — Металіст 1925 дивитись онлайн.

У жовто-синіх також три бали після чотирьох турів. 17 серпня колективу виповнилося сім років. 2016 року харківські вболівальники зареєстрували нову команду після зникнення Металіста. Вацко розповів, як спортсмени виграли битву в Дніпра-1 за перехід нападника запорізького Металурга – Олексія Сидорова. Віктор заявив, що M1925 зробив більш привабливу фінансову пропозицію – двісті сімдесят п'ять тисяч доларів за вісімдесят відсотків прав та двадцять відсотків від можливого продажу.

Крім того, прописані бонуси (максимальна сума триста сімдесят п'ять тисяч доларів) і клаусула в розмірі п'яти мільйонів. Кіпер Мозіль сподівається, що цього сезону на колектив чекає не боротьба за виживання, а конкуренція за місце в єврозоні. Битву ЛНЗ — Металіст 1925 дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.08.23 15:00. Фіолетові в четвертому турі приймали на центральному стадіоні старих знайомих за Першою лігою – Полісся. Суперник майже весь другий тайм грав у меншості, черкаська команда поступилася 1-2. Наприкінці матчу з'явилася інтрига, коли Шестаков скоротив відставання до мінімуму, але камбек так і не стався. Господарі здійснили п'ятнадцять ударів, але в дев'яти епізодах м'