Оболонь — Кривбас
0+

Початок матчу: 28.08.23 19:00.

Пивовари в четвертому турі здобули першу перемогу після повернення до еліти. Команда з однойменного району столиці здолала Дніпро-1, пропустивши на шістнадцятій хвилині 2-1. Краснопір вийшов на поле в другому таймі та оформив гол+пас. Підопічні Валерія Іващенка лише двічі влучили у ворота. Біло-червоно-чорні вирвали нічию із Шахтарем, поступаючись 0-2 (3-3). Дібанго віддав два асисти.

Битву Оболонь — Кривбас дивитись онлайн, сторони перетиналися в Києві в рамках Чемпіонату один раз після розформування обох команд на початку 2010-х. Йдеться про Першу лігу 2021/22, коли суперники розписали мирову, 0-0. Тоді форвард криворізького клубу Хобленко не реалізував пенальті, а господарі догравали в меншості. Пивовари набрали чотири бали після чотирьох турів. Колектив пропустив сім м'ячів, і лише в Міная, що замикає таблицю, оборона діє ще гірше. Директор столичної команди Різніченка обурений, що поєдинки призначають вдень, коли температура сягає сорока градусів. Він заявив, що тренерський штаб Оболоні замінив Вовкуна, оскільки була загроза непритомності. Також функціонер додав, що за перемогу над представниками четвірки лідерів передбачено подвійні преміальні, але вони не перевищують середньомісячної зарплати гравців. Гру Оболонь — Кривбас дивитись онлайн. Гравці Вернідуба ділять п'яте місце з Олександрією (сім очок). Біло-червоно-чорні забили вісім голів і за цим параметром поступаються лише київському Динамо. В активі Хомченовського один м'яч і два асисти, Дібанго віддав три результативні передачі.

Уже більш ніж тиждень із криворізьким колективом тренується африканець, який перебуває на перегляді. Зараз у складі клубу чотири легіонери. У матчі проти ЛНЗ, 2-0, було забито чотирьохсотий гол команд, яких тренував Вернідуб. Зустріч Оболонь — Кривбас дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.08.23 19:00. Пивовари в четвертому турі здобули першу перемогу після повернення до еліти. Команда з однойменного району столиці здолала Дніпро-1, пропустивши на шістнадцятій хвилині 2-1. Краснопір вийшов на поле в другому таймі та оформив гол+пас. Підопічні Валерія Іващенка лише двічі влучили у ворота. Біло-червоно-чорні вирвали нічию із Шахтарем, поступаючись 0-2 (3-3). Дібан