Колос — Шахтар
0+

Початок матчу: 27.08.23 15:00.

Хлібороби в четвертому турі розписали нічию з Рухом у Львові, 1-1. Ковалівці відкрили рахунок наприкінці першого тайму, а на вісімдесят третій хвилині залишились у меншості. Кіпер Фесюн здійснив шість сейвів та допоміг набрати один бал. Гірники тричі відзначилися у воротах Кривбасу ще до перерви, але не змогли перемогти, 3-3. Криськів оформив дубль. Артем Бондаренко та Чигринський заробили по червоній картці.

Битву Колос — Шахтар дивитись онлайн, супротивники п'ять разів зустрічалися в столиці та Київській області. Помаранчево-чорні здобули чотири перемоги, окрім сезону 2020/21, 0-0. У трьох матчах донецький клуб забивав щонайменше три голи. Суперники ділять третє місце за підсумками четвертого туру (вісім очок). У підопічних Вишняка найнадійніша оборона (один пропущений). У клубі очікують, що бразильський новачок хліборобів Рангел повернеться до строю у вересні. Форвард дістав травму ще під час виступів у колишній команді – Ризі.

Андрій Богданов подолав позначку у двісті п'ятдесят зустрічей у Чемпіонатах України. Півзахисник дебютував у київському Арсеналі п'ятнадцять років тому. Після відходу Волинця в Дніпро-1, ковалівці шукають варіанти посилення воротарської лінії. Селекціонер команди був присутній на матчі Кубка України між Поділлям і тернопільською Нивою, спостерігаючи за діями кіпера гостей – Механіва. Матч Колос — Шахтар дивитись онлайн.

У espreso.co.rs пишуть, що Шахтар заплатив три мільйони євро за грузинського гравця оборони Црвени Звезди – Азарова. Судаков сподівається, що повністю відновиться до поєдинку з Колосом. У Лассіни Траоре рецидив травми коліна. Легіонер зможе приступити до тренувань щонайменше через три місяці.

Олександрія орендує Микитишина. П'ятнадцятирічний універсал Металіста Дігтяр може перейти до гірників. Кирило вже дебютував минулого сезону УПЛ та активно грає на старті Першої ліги. Зустріч Колос — Шахтар дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.08.23 15:00. Хлібороби в четвертому турі розписали нічию з Рухом у Львові, 1-1. Ковалівці відкрили рахунок наприкінці першого тайму, а на вісімдесят третій хвилині залишились у меншості. Кіпер Фесюн здійснив шість сейвів та допоміг набрати один бал. Гірники тричі відзначилися у воротах Кривбасу ще до перерви, але не змогли перемогти, 3-3. Криськів оформив дубль. Артем Бондарен