Ворскла — Олександрія
0+

Початок матчу: 02.09.23 17:00.

У п'ятому турі полтавці здолали вдома Чорноморець, відзначившись двічі ще до перерви, 2-1. Степанюк оформив гол+пас. Господарі рідше створювали небезпечні атаки (43-69) і лише тричі влучили в площину воріт. Містяни приймали Полісся. До сімдесят сьомої хвилини рахунок не відкрили, але жовто-чорні провалили кінець матчу, 0-3. Підопічні Ротаня здійснили чотири удари по воротах, і всі вони пройшли повз них.

Поєдинок Ворскла — Олександрія дивитись онлайн, супротивники провели десять матчів у найвищому дивізіоні на полі зелено-білих із початку 2000-х. Гості перемагали трохи частіше, 4-3. У п'яти зустрічах полтавці зовсім не відзначалися. Команда Скрипника після чотирьох турів посідає десяте місце (шість очок). Колектив пропустив вісім м'ячів – більше лише в Міная. У Юрченка два забиті м'ячі. Капітан клубу Чеснаков заявив, що заборгованість перед футболістами не є критичною, це питання вирішується, а відносини з керівництвом не страждають.

Півзахисник Скляр провів двісті п'ятдесят ігор у професійній кар'єрі. Майже всі з них у складі Ворскли (двісті сорок п'ять). Він дебютував у жовтні 2008 року в Кубку України, коли виступав за ФК Харків. Наставника зелено-білих розглядають на тренерську посаду ЛНЗ. Матч Ворскла — Олександрія дивитись онлайн.

Сашка після поразки опустилася на сьоме місце (сім балів). Ротань сподівається, що розгром від Полісся розлютить його підопічних. Містяни забили на старті Чемпіонату три м'ячі, і тільки Верес, який замикає таблицю, відзначається ще рідше. Захисник Олександр Мельник залишив жовто-чорних.

Ексвінгер донецького Шахтаря Микитишин підписав із командою з Кіровоградської області трирічний контракт. Форвард гірників Погорілий також став футболістом Сашки. Авагімян знову виступатиме в Чорноморці. Сторони домовилися про оренду на сезон. Битву Ворскла — Олександрія дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.09.23 17:00. У п'ятому турі полтавці здолали вдома Чорноморець, відзначившись двічі ще до перерви, 2-1. Степанюк оформив гол+пас. Господарі рідше створювали небезпечні атаки (43-69) і лише тричі влучили в площину воріт. Містяни приймали Полісся. До сімдесят сьомої хвилини рахунок не відкрили, але жовто-чорні провалили кінець матчу, 0-3. Підопічні Ротаня здійснили чотири удари