Верес — Чорноморець
0+

Початок матчу: 01.09.23 17:00.

У четвертому турі рівенчани поступилися в домашньому матчі Ворсклі, пропустивши двічі ще до вісімнадцятої хвилини, 1-2. Господарі ледь не вирвали нічию в компенсований час, але гол Гайдучика скасували (офсайд). Червоно-чорні створили сто небезпечних атак, а дев'ять із чотирнадцяти ударів пройшли повз ворота. Моряки в минулій зустрічі програли полтавцям на виїзді, 1-2. Суперник вийшов уперед уже на п'ятій хвилині.

Битву Верес — Чорноморець дивитись онлайн, супротивники в новітній історії провели всього три поєдинки на полі народного клубу з 2017 року. У двох випадках вовки виявилися сильнішими (3-1 та 4-0), а в попередньому сезоні одесити взяли гору, 3-1. Підопічні Лавриненка замикають таблицю, але мають гру в запасі з київським Динамо (одне очко). У команди найслабша атака (два забиті м'ячі).

Рівенчани проводять проєкт Футбольний турист. Кожен, хто мріяв про кар'єру, міг подати заявку, аби поборотися за підписання контракту та стати професійним спортсменом. Спочатку необхідно сплатити внесок у розмірі п'ятдесяти тисяч гривень до фонду Veres Future, після чого претенденти беруть участь у торгах зі стартовою ціною п'ятсот тисяч. Після цього переможець проходить медогляд, і якщо він відповідає вимогам, то сторони укладають угоду. Надалі все залежить від новачка. Гру Верес — Чорноморець дивитись онлайн.

Чорноморець замикає четвірку лідерів після п'ятого туру (дев'ять очок). Ієде забив два м'ячі, в активі Бойчука та Шпорна – гол+пас. Чорно-сині закликали реформувати суддівську систему у вітчизняному футболі, оскільки колектив зібрав питання до арбітрів, які працюють на матчах із моряками.

Перемога над Динамо стала для Григорчука п'ятдесятою на чолі одеситів в УПЛ. Клуб орендував півзахисника Полісся – Вакулу. Наставник команди вважає, що Владислав має потенціал для повернення на рівень Прем'єр-ліги. Матч Верес — Чорноморець дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.09.23 17:00. У четвертому турі рівенчани поступилися в домашньому матчі Ворсклі, пропустивши двічі ще до вісімнадцятої хвилини, 1-2. Господарі ледь не вирвали нічию в компенсований час, але гол Гайдучика скасували (офсайд). Червоно-чорні створили сто небезпечних атак, а дев'ять із чотирнадцяти ударів пройшли повз ворота. Моряки в минулій зустрічі програли полтавцям на виїзді,