Реал Мадрид — Хетафе
0+

Початок матчу: 02.09.23 17:15.

Гол Белінгема на вісімдесят першій хвилині приніс виїзну перемогу вершковим над Сельтою, 1-0. Королівський клуб міг пропустити ще в дебюті матчу, але гол суперника скасували (фол). У середині другого тайму Родріго не реалізував пенальті. Вихованець лос бланкос Майораль ближче до завершення основного часу забив з одинадцятиметрової позначки в поєдинку проти Алавеса, 1-0. Дев'ять ударів міських із п'ятнадцяти пройшли повз ворота.

Матч Реал Мадрид — Хетафе дивитись онлайн, сторони провели в столиці дванадцять зустрічей із 2010 року. Господарі виграли всі матчі із загальним рахунком 41-8. У семи випадках темно-сині зовсім не відзначалися, включно з останніми п'ятьма протистояннями на полі галактікос. Переможна серія іспанського гранда триває чотирнадцять поєдинків, а почалася після сезону 2007/08, коли асулонес виявився сильнішим, 1-0. Підопічні Анчелотті очолюють таблицю після трьох турів та ще не втрачали очки. Белінгем узяв участь у п'яти із шести голів колективу (чотири м'ячі та асист), лідируючи в гонці бомбардирів. Вінісіус травмувався та вибув до середини осені. За інформацією MadridXtra, вершкові більше не підписуватимуть нових футболістів, попри пропозиції агентів.

У потенційному списку був форвард МЮ Марсьяль. Також пишуть, що Еден Азар не хоче продовжувати кар'єру. У бельгійця завершився контракт із Реалом, до того ж були варіанти у Франції та Саудівській Аравії, але футболіст налаштований на пенсію. Битву Реал Мадрид — Хетафе дивитись онлайн.

Сині перебувають у середині таблиці (чотири бали). Поряд із Лас-Пальмасом та Сельтою в міських найгірша атака (один гол). У першому турі темно-сині вже зробили підніжку Барселони, 0-0. Команда орендувала дев'ятнадцятирічного форварда Атлетіко Денію, який два роки поспіль виступав у складі молодіжки матрацників у Юнацькій ЛЧ. Протистояння Реал Мадрид — Хетафе дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.09.23 17:15. Гол Белінгема на вісімдесят першій хвилині приніс виїзну перемогу вершковим над Сельтою, 1-0. Королівський клуб міг пропустити ще в дебюті матчу, але гол суперника скасували (фол). У середині другого тайму Родріго не реалізував пенальті. Вихованець лос бланкос Майораль ближче до завершення основного часу забив з одинадцятиметрової позначки в поєдинку проти Алавеса