Франція — Ірландія
0+

Початок матчу: 07.09.23 21:45.

У четвертому турі сині в Парижі здолали Грецію завдяки реалізованому пенальті Мбаппе, 1-0. На шістдесят дев'ятій хвилині триколірні залишилися в більшості. Ле Бле здійснили дев'ятнадцять ударів, але тільки в п'яти епізодах м'яч влучив у ворота. Також підопічні Дешама створили вісімдесят небезпечних атак та зробили сімсот шість передач. Хлопці в зеленому в Дубліні розгромили Гібралтар, хоча не могли відкрити рахунок до початку другого тайму, 3-0. Макклін зробив два асисти. Господарі тридцять два рази пробили по воротах.

Зустріч Франція — Ірландія дивитись онлайн, команди вперше опинилися в одній групі кваліфікації Євро, але разом грали у відборах ЧС. У трьох матчах фіналіст Мундіалю-2022 святкував домашню перемогу, у 1973 та 2004 році суперники розписали мирову (1-1 та 0-0). Також опоненти зустрічалися в стиках за путівку на світову першість до ПАР. Пізньої осені 2009 року сині вирвали нічию на сто третій хвилині, 1-1. У травні 2018 триколірні вибороли вікторію в спарингу, 2-0, а в 1/8 фіналу Євро-2016 зробили камбек, пропустивши в дебюті поєдинку, 2-1.

Ле Бле очолюють групу з максимальним результатом після чотирьох турів (дванадцять очок). Підопічні Дешама досі не пропускали. Окрім перемоги над Грецією, збірна на своєму полі розгромила Нідерланди, 4-0. Мбаппе взяв участь у шести голах синіх із дев'яти (чотири точні удари та два асисти). Гру Франція — Ірландія дивитись онлайн.

Ірландія заробила тільки три залікові пункти. Раніше зелена армія поступилася в гостях Греції, 1-2. У п'яти попередніх виїздах підопічні Кенні здолали тільки Мальту в спарингу, 1-0.

Наставник колективу вважає, що Франція є найкращим суперником, з яким будь-коли зіштовхувалася велика кількість футболістів із нинішнього складу національної збірної. Наступний поєдинок проти Нідерландів фахівець назвав дуже важким етапом. Битву Франція — Ірландія дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.09.23 21:45. У четвертому турі сині в Парижі здолали Грецію завдяки реалізованому пенальті Мбаппе, 1-0. На шістдесят дев'ятій хвилині триколірні залишилися в більшості. Ле Бле здійснили дев'ятнадцять ударів, але тільки в п'яти епізодах м'яч влучив у ворота. Також підопічні Дешама створили вісімдесят небезпечних атак та зробили сімсот шість передач. Хлопці в зеленому в Дубліні