Уельс — Південна Корея
0+

Початок матчу: 07.09.23 21:45.

Дракони в четвертому турі відбору Євро поступилися в Самсуні Туреччини, 0-2. У першому таймі гості залишились у меншості. На шістдесят четвертій хвилині кіпер Денні Ворд відбив пенальті за рахунку 0-0, але все ж таки пізніше він пропустив. Британська збірна лише раз потрапила в площину воріт, створила тринадцять небезпечних атак і зробила двісті дванадцять передач. Азійські тигри в Теджоні впустили перемогу над Сальвадором у спарингу наприкінці основного часу, 1-1. Хван Ій Джо забив за три хвилини після виходу на поле.

Гру Уельс — Південна Корея дивитись онлайн, колективи раніше не перетиналися. Підопічні Пейджа набрали чотири очки в чотирьох матчах кваліфікації ЧЄ. У Спліті команда уникла поразки в поєдинку з Хорватією після завершення другого тайму, 1-1. У попередніх дванадцяти зустрічах дракони здолали тільки Латвію, 1-0. З початку 2022 року спортсмени вибороли лише три вікторії перед рідними трибунами.

Рекордсмен збірної за кількістю ігор та голів, Бейл, який у січні завершив кар'єру, отримав орден Британської імперії. Нагороду вручили за його заслуги у футбольній кар'єрі та благодійну діяльність. Гарет став володарем молодшого класу Ордену, яких називають кавалерами. Усього існує п'ять категорій. Зустріч Уельс — Південна Корея дивитись онлайн. Південна Корея після Мундіалю в Катарі провела чотири товариські матчі. Воїни Теджу поступилися Перу, 0-1, та Уругваю, 1-2, а також розписали нічию з Колумбією, 2-2. У виданні Kicker повідомляли, що Тоттенгем розглядав кандидатуру наставника червоних дияволів, Клінсманна, на посаду головного тренера.

Німецький фахівець тільки в лютому цього року очолив азійських тигрів. Він був без роботи із зими 2020 року, пропрацювавши в берлінській Герті всього два з половиною місяці, оскільки подав у відставку. До цього у коуча також була трирічна перерва. Битву Уельс — Південна Корея дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.09.23 21:45. Дракони в четвертому турі відбору Євро поступилися в Самсуні Туреччини, 0-2. У першому таймі гості залишились у меншості. На шістдесят четвертій хвилині кіпер Денні Ворд відбив пенальті за рахунку 0-0, але все ж таки пізніше він пропустив. Британська збірна лише раз потрапила в площину воріт, створила тринадцять небезпечних атак і зробила двісті дванадцять передач