Вірменія — Хорватія
0+

Початок матчу: 11.09.23 19:00.

У п'ятому турі підопічні Петракова втратили перемогу над Туреччиною в Ескішехірі на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1. Кіпер Чанчаревич зробив сім сейвів. Гості завдали тринадцять ударів, рідше створювали небезпечні атаки (32-71) і зробили всього триста двадцять дві передачі. Шашкові в Рієці розгромили Латвію, 5-0. Ще в першому таймі полум'яні відзначилися тричі. У Петковича дубль і асист, а Перішич зробив два результативні паси. Балканська команда пробила двадцять вісім разів по воротах (чотирнадцять у площину). Битва Вірменія - Хорватія дивитися онлайн, колективи раніше перетиналися лише в спарингу, який відбувся 2021 року в місті Велика-Гориця. У другому таймі колектив із Закавказзя зрівняв рахунок, 1-1. Підопічні Петракова стартували у відборі з домашньої поразки Туреччині, але в наступних трьох зустрічах набрали сім очок. Команда обіграла Уельс, 4-2, і Латвію, 2-1.

Український фахівець умовив двадцятирічного форварда Раноса, у якого є вірменське коріння, приєднатися до збірної. Минулого сезону Грант-Леон виступав у дублі Баварії та забив двадцять м'ячів, а влітку нападник перебрався до Гладбаха. Екс-наставник жовто-синіх заявив, що перед його нинішнім колективом стоїть мета вийти на Євро-2024. Олександр повідомив, що він приїхав до країни саме для того, щоб вивести Вірменію на великий турнір. Матч Вірменія - Хорватія дивитися онлайн.

Хорвати заробили сім балів у трьох іграх. У червні полум'яні взяли срібло Ліги націй, поступившись у фіналі іспанцям (0-0, 4-5 по пенальті). Петкович і Пашаліч записали в актив по три результативні дії.

Обговорюється, що Модріч не збирається припиняти міжнародну кар'єру найближчим часом. Стверджують, що Лука розраховує взяти участь у континентальній першості. У вересні півзахиснику виповнилося тридцять вісім років. Зустріч Вірменія - Хорватія дивитися онлайн.

Початок матчу: 11.09.23 19:00. У п'ятому турі підопічні Петракова втратили перемогу над Туреччиною в Ескішехірі на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1. Кіпер Чанчаревич зробив сім сейвів. Гості завдали тринадцять ударів, рідше створювали небезпечні атаки (32-71) і зробили всього триста двадцять дві передачі. Шашкові в Рієці розгромили Латвію, 5-0. Ще в першому таймі полум'яні відзначилися тричі. У П