Шотландія — Англія
0+

Початок матчу: 12.09.23 21:45.

Тартанова армія в п'ятому турі кваліфікації Євро розгромила в Ларнаку Кіпр, відзначившись тричі вже на тридцятій хвилині, 3-0. Мактоміней та Макгінн оформили гол+пас. Підопічні Кларка лише чотири рази влучили в площину воріт. Три леви розписали нічию з Україною у Вроцлаві, 1-1. Фіналіст ЧЄ-2020 створив шістдесят п'ять небезпечних атак і мав територіальну перевагу (сімсот тринадцять передач).

Бій Шотландія — Англія дивитись онлайн, колективи провели шість матчів на полі тартанової армії з 1950 року. Гості здобули чотири перемоги, а в 1968 та 2017 суперники розійшлися миром (1-1 та 2-2). Уперше команди зустрілися в 1872 – це був перший поєдинок в історії обох збірних, 0-0. У попередніх десяти іграх господарі завоювали вісім вікторій і поступилися лише Туреччині в спарингу, 1-2.

У відборі Євро підопічні Кларка впевнено лідирують у групі А та ще не втрачали очки, практично гарантувавши путівку на континентальну першість. У віці вісімдесяти двох років помер колишній наставник Шотландії – Крейг Браун. Він виводив національну команду на ЧЄ-1996 та ЧС-1998, і з того часу тартанова армія не пробивалася у фінальну стадію Мундіалю. Матч Шотландія — Англія дивитись онлайн.

Англійці в останніх десяти зустрічах поступилися тільки Франції у чвертьфіналі світової першості, 1-2. У групі відбіркового циклу на Євро три леви очікувано лідирують, набравши тринадцять балів у п'яти турах. За інформацією Opta Sports, Калвін Філліпс із початку минулого сезону взяв участь у чотирьох матчах збірної. Стільки ж разів півзахисник з'явився на полі в складі МанСіті, приєднавшись до городян із Лідса у 2022 році.

Колишній футболіст Ліверпуля та Шотландії Сунес назвав нинішнє покоління англійських гравців золотим через глибину та силу, очікуючи, що вони візьмуть трофей. Зустріч Шотландія — Англія дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.09.23 21:45. Тартанова армія в п'ятому турі кваліфікації Євро розгромила в Ларнаку Кіпр, відзначившись тричі вже на тридцятій хвилині, 3-0. Мактоміней та Макгінн оформили гол+пас. Підопічні Кларка лише чотири рази влучили в площину воріт. Три леви розписали нічию з Україною у Вроцлаві, 1-1. Фіналіст ЧЄ-2020 створив шістдесят п'ять небезпечних атак і мав територіальну перевагу